Головний біль і магія

Кожен знає, які жахливі незручності може створювати головний біль.

Лікування магією — головний біль

Нав’язлива біль заважає думати, сильно тисне, людина не може знайти собі місця, стає розсіяним і дратівливим, неможливо працювати чи відпочивати, все валиться з рук. Набагато гірше, якщо головний біль стала постійною супутницею. Коли це повторюється з для в день, слід негайно вживати якісь заходи.


Буває так, що з-за частого використання деякі медичні препарати втрачають свою силу, поступово перестають впливати на організм, який вже звик до їх складу. Деякі медикаментозні засоби відрізняються досить неприємними побічними ефектами.

Так бажання вилікувати головний біль трансформується в серйозніші проблеми, наприклад, у серцево-судинні захворювання або порушення травної системи організму. Ці та інші чинники є причиною звернення до нетрадиційної медицини. Мова йде, насамперед, про лікування травами і магією.

Цілком ефективним можна вважати змова від головного болю. Багато ставляться до таких методів лікування скептично, хоча практика показує їх діяльність. Не дарма лікувальну магію активно використовували наші далекі предки, які для досягнення необхідного результату здійснювали відповідні ритуали.

Але для того, щоб результат був позитивним потрібно пам’ятати про основні принципи роботи зі словесною магією. По-перше, заговорювати хворого має інша людина.

Займатися самолікуванням потрібно дуже обережно, адже результат багато в чому залежить від настрою виконавця, його стану і зосередженості. А ось зосередитися належним чином в момент страшного головного болю не так-то й просто.

Під час обряду хворому краще перебувати в ліжку, перебувати в максимально розслабленому стані. Спокій у цій справі відіграє важливу роль. Саме тому краще робити змову в темній кімнаті, вона не повинна бути захаращена і бажано перш за її гарненько провітрити. Тиша і віра є запорукою успіху.

Постарайтеся зробити так, щоб зайвий шум і неохайні звуки вас не потривожили.

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Залиште Вашу думку про статтю

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: