Говоріть частіше про любов або про що думають жінки

Розуміння чоловіки й жінки — вічне питання. Чоловіки, нарешті, повинні усвідомити: розуміння і взаєморозуміння — різні речі. Розуміти один одного потрібно одночасно — так само, як займатися сексом.

Про що думають жінки?

Пан,молодий, пане, чоловік, полюбовник, а також інші чоловіки! Якщо ви сумніваєтеся, чи не замала у вас заробітна плата або грошей взагалі, то може, це так і є. Не питайте нас, ми ніколи чесно не відповімо. Або ми знову нагадаємо вам про перегорілу лампочку в передпокої або вічно капає кран на кухні.

Якщо ви бажаєте, буде досить про це сказати. Ну , хоча б натякнути і не по-хамськи. Зрозумійте, нарешті, ми прості. Жінки розуміють і люблять тонкі натяки, але коли вони підкріплені ділом. Сором і мовчання марні, кривляння і паясничанье — так само. Включіть свою фантазію, і скажіть, що ви від нас хочете.

Якщо ви хочете поставити запитання, але при цьому не думаєте, не дивуйтеся… і не ображайтеся.

Жінки теж ПРОСТІ. Якщо ми посміхаємося, дивлячись на вас, то, напевно, у нас дуже гарний настрій. Ми не будемо шукати у вас недоліки, ми спочатку знаходимо гідності.

Жінки ПРОСТІ. І не треба у нас питати, про що ми постійно мріємо і думаємо. 96,5% свого часу жінки думають про чоловіків. Причому про різних. А правила спілкування один з одним можна прочитати на нашому порталі muzhikof.net

Жінки ПРОСТІ. Ми завжди думаємо про чоловіка. Нічого ганебного чи негативного в цьому немає.

Жінки хочуть вам подобатися, хочуть, щоб ви їх любили, дбали. Тому ми думаємо і про запах, і про одяг, і про білизна, сумочках, і про зачіски. Причому і про ваших звичайно теж. Не питайте нас, про що ми весь час думаємо — ми думаємо, загалом, про життя і затишок, про комфорт і думаємо, при цьому за вас теж.

П’ятниця, субота, неділя — повинні бути розплановані. І якщо запрошені друзі, то який може бути бокс, а якщо має бути бокс, то жодної бочки пива, а якщо бочка пива — то тільки з друзями, а не з моїми подружками або що ще гірше, зі своїми подружками. Це аксіома. А в інші дні чоловіки працюють.

Ходити по магазинах не задоволення — це робота для мізків і чудовий спосіб поліпшити нам настрій.

Якщо ми кудись зібралися, то думайте, куди ми зібралися і одягайтеся відповідно.

У світі нова машина з’являється раз на рік, новий процесор — кілька разів на рік, класні телефони — раз в місяць, а нові сукні — кожен день. Уявляєте, на скільки нам гірше, ніж вам. І так хочеться новенького, гарненького, модненького.

Нити — не шантаж, це ознака вашого нерозуміння і неуваги до нас. Ваше безгрошів’я відбудеться не від любові до нас, а від появи у друга нової моделі.

У більшості чоловіків кілька пар взуття. І по 1000 компакт-дисків. Від куди ви взагалі взяли, що ми повинні пам’ятати, куди подівся ваш зелененький диск з червоними кружечками на торці? Тим більше, якщо всередині не диск, а ваша заначка з двадцяти доларів.

Простих відповідей на зразок «так» або «ні» недостатньо навіть на питання «Їсти будеш»? Тим більше, для вашого виправдання, куди ви пропали на пару днів.

Якщо у мене з’явилися жіночі труднощі, не проси співчувати тобі мою подругу.

Брак часу протягом кількох тижнів — це не «вибач, немає часу»! — Я йду!

Якщо я сказала будь-що, що можна розуміти двояко, я не сексуальна маньячка і не збиралася бігти відразу змінювати!

ВСІ жінки бачать куди дивляться очі чоловіків. Чого туди дивитися, почастуєте апельсинкой.

Пиво, ми теж любимо. Ви тільки підберіть нам відповідне. Адже марок пива в сотні разів більше, ніж ви за все життя пробували.

Якщо я тебе питаю, що сталося, і ти відповідаєш «нічого», не гріши потім на те, що на передодні трохи перебрав!

Говоріть нам частіше про любов, тільки любов до нас, а не до машин або футболу, про те, що ми красивіше, ніж ваш мерс або порш, що ми стрункішою, ніж та модель в телевізорі і тоді, ваші жінки стануть королевами, такими, якими ви їх бачите у своїх нездійсненних мріях.

Основне правило: у разі найменшого сумніву, неважливо, про що йде мова — вибирайте правду. ЖІНКИ ж вас люблять!

Будь ласка, поділіться цим серед множини чоловіків, щоб вони зрозуміли — розуміння і взаєморозуміння — це зовсім різні речі. Розуміти, партнерам, потрібно спільно — так само, як займатися сексом.

Будь ласка, поділіться цим серед множини жінок, щоб вони знали, що все таки, є ще чоловіки, які намагаються, хоч трошки, їх зрозуміти. Хоч це і не завжди у них виходить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: