Гриби — корисні властивості або метод лікування

Ми любимо гриби смажені, солоні, мариновані. Але лікуватися ними не вміємо — забули! А адже раніше в Україні грибну терапію шанували нарівні з фітотерапією.

Гриби та здоров’я

Фунготерапія — ціле напрямок медицини (в даному випадку японської). Метод лікування грибами налічує ні багато ні мало 2 тисячі років.

Знаменитий лікар By Сін, склав трактат про лікарські грибах, де було опис властивості більше 100 видів грибів, що ростуть в Японії і Китаї, в своїй методиці вказував, що «цілющі властивості грибів на багато сильніше, ніж лікарських трав», а шиітаке вчений називав гриби — женьшенем.

Японці просто обожнюють шиітаке, називаючи їх гриби — здоров’я, еліксиром молодості і довголіття. Науковці доводять: саме з шиітаке можна отримати ліки від такого захворювання, як рак, так як він має потужні протизапальні, протипухлинні та противірусними властивостями

До речі, багато знамениті люди п’ють чай з шиітаке, рятуючись від хронічної втоми і депресій. Славиться такий чай і як омолоджуючий еліксир.

В грибах перебувати 18 важливих для життя амінокислот — майже весь набір для зміцнення пам’яті та боротьби з атеросклерозом. Фосфору в грибах так багато, скільки в морській рибі, а за вмістом вітамінів групи В, необхідних для зміцнення нервової системи, гриби переганяють злаки і овочі.

Вітаміну РР або нікотинової кислоти, який зміцнює стінки судин, в грибах стільки ж, скільки в яловичій печінці.

Крім всього цього, гриби — дуже багаті міддю, йодом, марганцем, цинком, фосфором, калієм. Ці мікроелементи допомагають налагодити обмін речовин і служать профілактикою серцево-судинних захворювань.

У зимовий період цінність грибів збільшується в кілька разів, завдяки їхній дивній здатності підвищувати імунітет. При цьому гриби володіють унікальною дією на організм, виводити шлаки і важкі метали. Цим прославився міститься в грибах — хітин. Особливо багато його в ніжках.

♦ Якщо ви хочете схуднути, візьміть собі на замітку — гриби. Заповнюючи багато об’єму шлунку, вони швидко створять відчуття ситості, так що ви не перестараєтеся з їжею.

Вчені, які розробили дієту на основі грибів, впевнені, що це буде новий тренд, в науці правильного харчування.

Залиште Вашу думку про статтю

 

Роздільне харчування таблиця сумісності продуктів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: