Харчування і дипрессия

Із закінченням літа та приходом вогкої сльотавої осені у багатьох людей з чутливими натурами настає осіння депресія. Однак постійно чи винна лише погода в невиліковним нудьзі. Нерідко і при гарній погоді у нас також настає депресія. А причина має можливість ховатися, як не дивно, в продуктах, які ми їмо.

Якщо ви випиваєте багато кави (не менше 3-4 чашок в день, а то й більше), у Вас виникає залежність від кофеїну, а це типовий допінг. І якщо у людини забрати цей допінг, то відразу виникає почуття розбитості. Ви відчуваєте себе безвольними і нещасними, а це вже перші ознаки кофеїнової депресії. Висновок лише один –не пийте більше ніж дві чашки кави в день і робіть перерви в прийнятті цього напою.

Різні солодощі. При нехорошому настрої люди відшукують в ласощах заспокоєння, проте надлишок цукру в організмі призводить до посилення депресії і втоми. Крім цього солодке ще може викликати звичку. Внаслідок цього організм пристосовується виробляти багато інсуліну для обробки цукру і вимагає у Вас необхідну порцію солодкого.

Якщо червонувате м’ясо – свинину, яловичину, баранину, — їсти багато і часто, тоді м’ясо не зуміє повністю перетравитися в організмі, це, між іншим, впливає на розлад кишечника при вагітності. В кишковому тракті почнеться процес розкладання і з’являються отрути, які будуть всмоктуватися в кров і впливати на нервову систему. Виникає дратівливість, втома, в цілому, депресивний стан.

Нерідко депресію також викликають навіть не самі продукти, а особливості їх вживання. Наприклад, ви на дієті і корми одними і тими продуктами, та ще й часто несмачними. Це знижує емоційний фон, з’являється млявість, а також хронічна втома. Вибирайте дієту з продуктів, які Ви любите. Не треба насильно запихати в себе ненависну гречку або вівсянку, нічого доброго з цього не вийде.

Бояться погладшати, обмежують себе у вживанні багатьох продуктів харчування, без яких посилюється депресивність, наприклад, якщо себе обмежувати у вживанні жирної морської риби і рослинних масел. Без необхідної кількості в організмі фолієвой кислоти, магнію, а також вітаміну В6, яких багато в овочах, зелені та фруктах, падає ступінь вмісту серотоніну в мозку, а це головне речовина, що сприяє гарному настрою.

І в цілому, не потрібно сідати на жорстку дієту в осінні місяці року. Похолодання і зменшення світлового дня і так гнітюче діють ту на загальний стан організму. Тому дієта повинна бути щадною, яка потроху і поступово знижує вагу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: