Хімічна дієта

Дуже часто в літературі можна зустріти таке поняття, як «хімічна дієта». Що ж вона з себе представляє? Подібний тип дієт ще називають яєчної дієтою, і вона відноситься до категорії суворих. Слідувати їй потрібно протягом 4 тижнів, і основна особливість полягає в тому, що відбувається значне зміни раціону і потрібно в обов’язковому порядку дотримуватися рекомендованого меню.

Якщо всі поради і рекомендації виконуються правильно та в повній мірі, людина за один місяць може втратити від 15 до 25 кілограм зайвої ваги. Причому, скидання зайвої ваги при цьому типі дієти відбувається пропорційно: іншими словами, чим більше вага людини був на початку, тим сильніше він може схуднути.

Який основний принцип дії хімічної дієти? Основний продукт харчування – це звичайні курячі яйця. Чому саме вони? – тому що яйця хоч і не дуже калорійні, але досить поживні, тому організм може повністю засвоїть даний продукт і не буде засмічуватися шлаками від нього.

Але, як не дивно, подібна дієта досить поживна і різноманітна, чого не можна сказати про більшість аналогів. Принцип дії даної дієти полягає в тому, що обсяг споживаної їжі залишається практично на тому ж рівні, замість цього запускаються особливі хімічні реакції в організмі за рахунок комбінації різних харчових продуктів. Здебільшого це стосується оригінального поєднання вареної курятини і грейпфрута.

Хімічна дієта має і основні правила, яких потрібно дотримуватись:

— неможливо провести заміну одного продукту іншим, а от відмовитися від певної – можна

— в їжу можна вживати будь-які овочі, крім картоплі

— можна їсти будь-нежирне м’ясо (крім баранини), приготовлена на пару, відварена або без жиру, а курка в обов’язковому порядку повинна готується без шкіри

— що стосується фруктів, то можна вживати будь-які, крім бананів, інжиру, винограду, фініків, манго

— яйця треба їсти тільки зварені круто.

— протягом доби потрібно пити приблизно 1,5-2 ліра води для запуску процесів метаболізму в організмі

— від солі потрібно відмовитися по максимуму

І останнє, але найголовніше правило, якщо ви з якихось причин все ж порушили дієту, тоді потрібно буде починати все заново.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: