Хочу дитину як завагітніти

Народження дитини-це найпрекрасніше, що може статися з жінкою. Але, до народження, потрібно спочатку зачати його. А ось з цим у деяких жінок просто біда. Здрастуйте, з вами наш сайт Muzhikof.net і сьогодні велика тема, як завагітніти. Почнемо відразу з застереження, ця стаття допоможе тільки тим, хто здоровий і може зачати дитину. Якщо у вас або у вашого чоловіка якісь проблеми медичного характеру, то тут ви навряд чи знайдете рішення ваших проблем. З початку треба вилікуватися. І так почнемо.

І почнемо ми з самого початку. Для того щоб завагітніти, потрібно щоб зійшлися в єдине кілька пунктів.
Овуляція.

Жінка може зачати дитину тільки в період овуляції. Цей період настає приблизно, на сьомий, дванадцяті день після закінчення менструального циклу. При цьому у кожної жінки цей період різний, зробіть простіше, сходіть до гінеколога, і попросіть обчислити ваш період овуляції. Думаю з цим проблем не виникне. В період овуляції шийка матки розкривається, готова прийняти сперматозоїди.

Дозрівання «насіння».

Одним з важливих пунктів є дозрівання «насіння» у чоловіка. Для зачаття, чоловік повинен утримуватися протягом трьох-чотирьох днів. Саме протягом цього часу дозріває сперма. Тобто якщо займатися сексом щодня, то нічого не вийде, просто не встигне дозріти сперматозоїд. Тому, у вас є, максимум чотири спроби протягом місяця, все інше це просто секс заради задоволення. Звичайно ж на цей час чоловікові варто відмовитися від спиртних напоїв.

А ось тепер, будимо зводити ці пункти, в одне. І почнемо з того, як все це відбувається, для того щоб ви зрозуміли весь процес.
Як було сказано вище, в період овуляції шийка матки розкривається для прийняття в себе сперматозоїдів. Але відбувається це тоді, коли жінка сильно збуджена. Тобто,»сухий секс», тут не котирується. По швидкому, і в різні сторони не піде. Прелюдія повинна бути достатньо тривалою, щоб жінка сильно збудилася. Саме з цієї причини не варто займатися сексом під час вагітності. Є небезпека розкриття шийки матки, з наступним викиднем.

Тривала прелюдія, і сильне збудження, потрібно не тільки для розкриття шийки матки. Але, і для рясного виділення мастила у жінки в всередині піхви. Для чого це потрібно? Простіше кажучи, сперматозоїди, не «плавають посуху». Мостом, між сперматозоїдами, і шийкою матки, служить змазка. По ній вони і пересуваються. Часом, досить однієї краплі сперми потрапила на слизову входу в піхву, і жінка може завагітніти. Звідси і виникає випадкова вагітність.

Сподіваюся, ви зрозуміли весь механізм зачаття, а тепер невеликі рекомендації.
Не варто відразу після сексу йти митися, або підмиватися, потрібно дати трохи часу. І щоб після сексу не витікала мастило зі спермою, використовуйте прокладку. Пам’ятайте, що тривалість життя сперматозоїда усередині жінки, від кількох годин до кількох днів. Все залежить від сили сперматозоїдів.

Багато запитують, яка найкраща поза для зачаття? В принципі, підійде будь-яка, але не варто займатися «еквілібристикою» в стилі кама сутри. Якщо вам дуже треба, то скажу. Краща поза, коли жінка лежить на животі. Тоді шийка матки виявляється внизу.
Сподіваюся, це вам допоможе, і ще одне. Ці знання можна використовувати і для того, щоб не завагітніти, тільки треба робити все на оборот.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: