Хочу стати блондинкою

 

Стати блондинкою не так вже й складно, якщо у вас вже світлі або світло-каштанове волосся. Якщо ж у вас темно-коричневі або чорні волосся, доведеться трохи попотіти. І не потрібно смажити свої волосся відбілюючими комплексами з аптек! Це закінчиться тим, що ваша голова перетворитися в помаранчеву гарбуз з сухим і ламким волоссям. Не поспішайте, дозвольте наш сайт Muzhikof.net направить вас на шляху до досконалої блондинці!

Перехід від світлого кольору до чорного набагато простіше, ніж перехід від чорного до світлого. Дуже просто нанести шар фарби на верхню частину волосся, але куди складніше позбутися від нього. Майже будь-який перукар порекомендує вам звернутися в спеціалізовані заклади для виправлення отриманого жаху.

Отже, якщо у вас світло-каштанове волосся, можна стати блондинкою в домашніх умовах. Якщо ж у вас чорні волосся, будинку можна досягти тільки коричневих відтінків. Однак, якщо у вас є терпіння і мужність, і ваші волосся знаходяться в пристойному стані, все ж можна отримати бажаний результат і в домашніх умовах.

Що важливо розуміти

Перше, ви повинні зрозуміти, як працює фарбування волосся. Існує всього десять рівнів кольору (коли ви вибираєте фарбу з сотень назв квітів, ви обираєте не колір, а відтінок). Перший рівень — це чорний колір, десятий — платиновий. Якщо ви йдете в салон і говорите стилісту, що хочете перейти від першого до десятого, нормальний стиліст скаже, що це не можна зробити однією процедурою. Коли ви хочете змінити колір волосся з чорного на білий, вам доведеться спочатку домогтися коричневого кольору волосся, потім помаранчевого, потім жовтого і вже потім можна стати блондинкою. Після того, як у вас з’явиться жовтувато-білий колір, необхідно використовувати тонер.

 

Обміркуйте своє рішення

Така кардинальна зміна — це серйозний процес, який дійсно може завдати шкоди вашому волоссю. Якщо зараз ваші волосся знаходяться у відмінній формі, швидше за все вони зможуть впоратися зі змінами. Якщо ж волосся пошкоджені, варто задуматися чи варто взагалі змінювати колір. Якщо рішення вже прийнято, незважаючи ні на що, швидше за все, після фарбування вам доведеться скорочувати волосся. Навіть домігшись ідеального відтінку, ваші волосся не будуть виглядати чудово, тому що вони просто не зможуть перенести настільки сильного хімічного впливу. Тому, будьте реалістичні приймаючи рішення.

Рішення прийнято, що далі

Якщо ви готові зробити рішучий крок, саме час відправитися в найближчий магазин косметики та парфумерії. Якщо ви фарбували волосся в чорний колір, почніть з позбавлення від фарби. Після видалення чорного барвника, необхідно дати перепочити волоссю деякий час. Після видалення фарби, ваші волосся швидше за все будуть мати червонуватий відтінок. Якщо він вас не дратує, можете залишити все як є. Якщо колір явно вас не влаштовує, підберіть тимчасовий відтінок для волосся, тональністю трохи світліше наявного. Після невеликого освітлення, швидше за все ваші волосся стануть трохи рудуватими. У цей момент необхідний невеликий перерву тривалістю не менше двох тижнів.

І таку процедуру необхідно повторювати, поки ви не дійдете до восьмого рівня.

А що ж далі

Після того як ви отримали бажаний відтінок, додайте тонер. Для усунення жовтуватого відтінку, використовуйте тонер на основі синього або фіолетового відтінків. Це буде протидіяти жовтого відтінку і додасть вашим волосся справжню платинову білизну.

Пам’ятайте, що тонер не те ж саме, що фарба для волосся. Тонер призначений лише для того, щоб змінювати тон.

Не забувайте про здоров’я волосся

Ви також повинні запастися білком і кератином для лікування. Краще за все проводити лікування після кожної обробки, щоб зберегти волосся як можна більш здоровим. Деяким це може здатися марною тратою часу і грошей, але це набагато швидше, ніж чекати поки волосся відросте, після знищення їх хімією.

Імовірно, вашим стрімко светлеющим волоссю буде не вистачати натурального масла. Єдине вирішення цієї проблеми — це мити волосся як можна рідше, або хоча б не використовувати шампунь для миття волосся.

Як зберегти ідеальний платиновий колір

Ви виконали велику роботу, щоб домогтися бажаного кольору волосся. На жаль, волосся не будуть виглядати так завжди. Світле волосся потребують постійно догляді. Коли ваші волосся починають знову жовтіти, не панікуйте! Це тонер поступово зникає з ваших волосся. Тому не робіть помилку, забарвлюючи волосся повторно, просто знову застосуємо тонер.
Існує ще одна серйозна проблема — це темні корені волосся. Правильним рішенням буде сходити в аптеку і придбати засіб для коригування основи волосся.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: