Хутряні шапки завжди в моді

В умовах суворої зими, хутряні шапки присутні в гардеробі кожної модниці. Шапки йдуть і блондинкам, і брюнеткам, молодим дівчатам і жінкам у віці. Хутряна шапка розкішна на вигляд, а відомі дизайнери вигадують все більш витончені фасони.

Хутряна шапка спочатку призначена для захисту від холодної російської зими і від вітру. Як і в минулі століття, так і зараз, хутряна шапка красномовно вказує на статус власника.Соболині шапки, наприклад, носили тільки представники російської знаті – князі та бояри, представники інших станів носили шапки з куниці, білки і зайці. Популярність хутряних шапок не зменшується з роками, зараз представлена велика кількість моделей.

Можна знайти високі шапки з соболя або лисиці, акуратні хутряні «таблетки», шапки з вухами, кепі, берет, хутряні косинки. Практично кожен при бажанні може знайти собі шапку за смаком. Не варто забувати про почуття міри – шапка, ідеально підходяща за кольором, фактурі і фасоном, може створити безглуздий вигляд.Для класичного і спортивного одягу добре підходить шапка-вушанка. Вона виглядає цікавіше при обробці верхнього одягу хутром. Шапки з довгим хутром носять разом з коротким пальто або шубу і з джинсами. Шапки з коротким хутром краще носити з дублянкою.

Відразу виникає питання, чому хутряну шапку можна одягати під певний вид одягу, наприклад, під шубу. Якщо це дизайнерська дорога шуба, навряд чи вона зможе поєднуватися з пустотливий шапкою-вушанкою хуліганського кольору. Для такого випадку варто вибрати вишукану капелюх або ж хутряний бере.Дизайнери радять вибирати хутряну шапку під шубу так, щоб шапка виглядала більш скромно на тлі розкішної шуби.

Хутряна шапка не боїться експериментів, вона підходить до яскравого стильному пальто. Елегантне пальто краще виглядає з хутряним беретом. Віддають перевагу класику слід вибирати мінімалізм, для якого характерна майже повна відсутність декору.

Шапки з пухнастим хутром гарні з пухнастими хутряними шубами, вони підходять жінкам високого зросту. Шапки з песця поєднуються з дутими куртками.

Мода на хутряні шапки не пройде ніколи. Кожен новий сезон з’являються все нові дизайнерські моделі, для яких стилісти пропонують сміливі сполучення з верхнім одягом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: