Хутряні тенденції

В історії світової моди хутро завжди був чимось більшим, ніж тепло і верхній одяг. Хутро в першу чергу є красивою рамою, він обрамлює жіночу красу точно так само, як оправа – дорогоцінний камінь. Це прекрасно розуміла Марлен Дітріх, яка в Шанхайському експресі» міняла хутра як рукавички і потім ввела цю звичку в життя. Незабаром багато дівчат почали наслідувати тієї хутряної моди, яку вона ставила.

Звичайно, в чорно-білому фільмі початку 30-х років з Дітріх не можна було відобразити колір хутряних виробів. Зате при появі кольорового кіно більш барвистою стала не тільки наше життя, колір з’явився і став активно використовуватися і при створенні шуб самих неймовірних кольорів.

Сучасні модельєри активно експериментують зі способами обробки хутра і його обробки, пробуючи при цьому самі різні фактури і відтінки, так що хутряні речі практично перетворилися -об’єкт мистецтва.

Це у 60-ті роки шуби були нудними і важкими і носили їх зазвичай для демонстрації достатку та успіху в житті. Зате хутряні пальто сьогодні набагато більше може розповісти про характер власниці.

Звичайно, в різних країнах різна культура носіння хутра. Наприклад, у США це вважається не зовсім політкоректним. Навіть Мітта Ромні дружина колишнього кандидата в президенти дозволяє надіти «у світло» лише речі зі штучного хутра.

А ось в Італії дуже багато жінок ходять в хутрі навіть при плюсовій температурі. У Росії модниці також постійно носять хутряні речі, скаржачись при цьому на холодні зими.

Цієї зими всі дизайнери натякають нам, що в гардеробі кожної жінки повинен з’явитися хутро. Не лякайтеся цін, повірте, кожен витрачений рубль виправдає себе. Стали дуже популярними парки на хутрі, які тепер стали не стільки спортивними, скільки універсальними і носити їх можна як з джинсами, так і з сукнею.

Велику популярність отримали і хутряні жилети, з якими будь-який образ стане богемним. У цьому сезоні в моді виявився і штучне хутро.

Якщо повністю хутряна річ для вас є занадто різким стартом можна почати з хутряних деталей, які були на всіх подіумах. Сьогодні справжнім трендом є рукави і кишені з хутра. Хутряний комір є визнаною класикою і підходить до всього, як і будь-яка класика, і до пальта і курток на вулиці і до джинсових сорочкам в приміщенні.

Демократизація торкнулася і хутряного манто, яке тепер прийнято носити як пересічний пуховик. Хутряні кожушки тепер можна поєднувати як з вузькими брюками, так і з рокерскими черевиками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: