Як боротися з целюлітом. Профілактика.

От уже і літо не за горами наближається пора пляжу, моря, сонця і… купальників. І якщо фігура далека від ідеальної, а на стегнах почала з’являтися «апельсинова кірка» целюліту, нагальною стає не тільки проблема пошуку нового яскравого бікіні, але і проблема приведення себе у форму, відповідну пляжного сезону, хоча, ця тема актуальна в будь-який час року. Як же боротися з целюлітом? У цьому вам може допомогти нескладний комплекс вправ.

Гімнастика активізує процеси кровообігу і лімфодренаж, зміцнить ваші м’язи і прискорить обмін речовин. Головне —робити вправи регулярно. Вже через кілька тижнів ви побачите перші результати.

БІЛЬШЕ КИСНЮ

 

Для початку потрібно зрозуміти, чому потрібно приділити більше уваги. Якщо целюліт у вас в легкій формі, або взагалі відсутній, для його профілактики достатньо доброго догляду за шкірою, здорового харчування і невеликий ранкової гімнастики.

Але якщо ваша шкіра починає уподібнюватися цитрусовим, зверніть увагу на передню, задню, внутрішню і бічну поверхні стегна і сідниці. Найчастіше саме з цих зон починаються проблеми з целюлітом.
Для профілактики або щоб боротися з цим захворюванням (целюлітом)на ранніх стадіях, необхідно активізувати кровообіг і приплив кисню до цих зон, що поліпшить процеси обміну і прискорить виведення продуктів метаболізму.

ГІМНАСТИКА ПРИ БОРОТЬБІ З ЦЕЛЮЛІТОМ

Тому незалежно від того, які саме вправи ви для себе обираєте, починайте будь-яку гімнастику з короткого аеробного курсу. Краще всього для цих цілей підійде, як не дивно, звичайна скакалка, але для початку простежте за тим, щоб правильно нею користуватися. Стрибати слід невисоко, але з максимальною частотою, на яку ви здатні, і на напівзігнутих колінах для того, щоб не перенапружувати колінні суглоби і голеностоп.

ВСІ УВАГУ НА ПРОБЛЕМНІ ЗОНИ

Якщо целюліт формується на передній стороні стегна: вам допоможуть присідання, випади і підйоми ніг. Щоб правильно виконувати присідання, стежте, щоб коліно було безпосередньо над п’ятою сідайте назад, а не вперед. Те ж стосується і випаду.

Головне не просісти глибоко, а утримувати вагу тіла на п’яти, а не на коліні.

Для профілактики целюліту на задній стороні стегна найефективнішими будуть підйоми ніг назад, підйоми тазу і нахили. При виконанні підйому тазу слідкуйте за тим, щоб акцент був на лопатки, а не на долоні намагайтеся взагалі не допомагати собі руками.

Що стосується нахилів стежте, щоб спина не округлялася для цього надсилайте вниз не голову, а грудну клітку. При підйомі ніг назад простежте за тим, щоб носок був відтягнуть.

Якщо проблемною стає зона внутрішньої поверхні стегна, приділіть увагу розтяжки ніг в положенні сидячи нахиліться до ноги і потягніть на себе шкарпетку.

Якщо ви не дістаєте до ступні з рівним коліном, не згинайте його скористайтеся краще ремінцем. Натягніть його навколо ступні і нахиліть грудну клітку вперед. І нарешті, якщо «апельсиновою кіркою» покривається бічна сторона стегна («галіфе»), ефективними вправами будуть підйом ноги в сторону, підйом ноги з положення лежачи і згинання ноги. При останніх двох вправах не тягніть носок, навпаки, намагайтеся працювати п’ятою.

І не забувайте, що вправи всього лише частина правильного режиму. Необхідна не тільки фізична активність, але і здорове харчування, масажі, правильний догляд за шкірою тіла, якщо ви не хочете допустити появу целюліту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: