Як бути сексуальною

Елізабет Тейлор – знаменита актриса, красива жінка, яка стала для мільйонів чоловіків предметом обожнювання, а для жінок прикладом для наслідування, казала, що можна бути товстою, але в той же час і сексуальною. А Скарлет Йоханнсон стверджує, що не обов’язково мати ідеальну фігуру, щоб бути сексапільною, достатньо одягти красиву одяг і бути впевненою в собі.

Різні епохи…

Ці дві знамениті жінки з різних епох говорять нам, що кожна жінка може стати сексуальною, досить докласти трохи зусиль. І ми ці прикладаємо зусилля, намагаючись не просто бути поміченими, а ловити захоплені погляди сильної статі. Ми витрачаємо купу часу і грошей, щоб бути сексуальними. Походи по магазинах, косметологів, перукарським, різним фітнес клубах, щоб прибрати зайві кілограми, і багатьом іншим закладам здійснюють мільйони жінок, щоб бути не просто красивими, а сексуальними. Але результати часом не виправдовують очікування. Замість приголомшливою реакції від чоловіків ми бачимо насмішки і косі погляди. У гонитві за красою багато хто не помічають, як стають папугами: яскравий макіяж, довгі нігті з зухвалою манікюром, коротка одяг. Одним словом – перебір.

Але зустрічається і інший вид жінок. Тут відбувається все навпаки: занадто короткі волосся, мішкуватий одяг, що не дозволяє чоловічої фантазії розгулятися, взуття на суцільній підошві. Але кожна з цих жінок вважає себе сексуальною. Як же бути?

Не наш ідеал…

Відкриваючи чоловічий журнал і переглядаючи хіт-паради дам, ми розуміємо, що ставлення до сексуальності у чоловіків і жінок не збігаються. У чому ж справа? Можливо, нам треба переглянути наші погляди на це хвилююче питання. Можливо, варто прислухатися не тільки до свого «правильного» думку, але й думку чоловіків, для яких ми так прагнемо? І тоді ми хоч трохи наблизимось до того ідеалу, про який так мріє сильна стать. Звичайно, підкорити всіх чоловіків Землі не вийде, у кожного свої погляди і уподобання, але зробити щасливим свого чоловіка – це посильне завдання. Зрозуміти що важливо для нього: яскравий макіяж або його відсутність, обтягуючі джинси чи спідниця, збуджуючі довгі нігті або все-таки короткий манікюр. Врахувати його думку і трохи змінитися під силу будь-якій жінці, якщо вона сама цього хоче. Адже так приємно усвідомлювати, що кохана людина захоплюється і пишається тобою.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: