Як часто мити голову

Нас оточує величезна кількість реклами, в якій нам пропонують «найкращий» шампунь для миття волосся, який моментально усуне всі наші проблеми.

Зрозуміло, що люди, що піклуються про свій зовнішній вигляд, до вибору шампуню ставляться дуже уважно, однак, як правило, ні в одній рекламі, не йдеться про те, як часто мити голову, адже випадання волосся у жінок починається саме з вибору правильного шампуню або несвоєчасного миття голови. Ставлячи собі питання: «як часто мити голову?», багато людей не розуміють однієї простої речі — кожен організм індивідуальний, і те, що підходить, не обов’язково підійде іншому.

Зрозуміло, ходити з брудним волоссям не варто, але і мити їх занадто часто теж зайве, оскільки із-за цього, волосся тьмяніють, стають млявими, або навпаки жирними.

Тому відповідь на питання «як часто мити голову?», багато в чому залежить від ваших волосся.

Здорові волосся цілком можна мити один раз в 4-5 днів. Це не враховуючи погодних умов, умов роботи, засоби для миття волосся, тощо

Жирні волосся, варто мити кожні 2-3 дні, і при цьому пам’ятати, що занадто часте розчісування волосся, тільки стимулює сальні залози, і робить волосся жирніше. Для миття жирного волосся, краще всього користуватися спеціальними шампунями.

Сухе волосся потрібно мити дуже часто. Оскільки сухість волосся, досить часто поєднується з истощенностью і ламкістю, то варто мити не частіше, ніж один раз в 8-10 днів. Між миттям волосся, потрібно проводити зволожуючі і зміцнюючі процедури. Рекомендую вам дізнатися рейтинг масок для волосся, які додадуть блиск вашим локонам і допоможуть зміцнити їх.

При митті волосся, досить велике значення має жорсткість використовуваної води. Жорсткою водою волосся краще не мити, оскільки в ній містяться солі магнію, заліза і кальцію, які негативно впливають на волосся і шкіру голови, сприяючи сухості і лущення. В результаті використання жорсткої води волосся можуть стати ламкими і крихкими. Рекомендується мити волосся дощовою, ключовий, або талою водою, в міських умовах, можливо миття волосся водою, яка була пропущена через фільтр, або попередньо закип’ятити.

Як бачите, частота миття голови, залежить від кількох факторів, і в даній статті перераховані найбільш очевидні. Тому тим, хто по-справжньому піклується про своїх волоссі, не зайвим буде проконсультуватися у дерматолога, адже, як ми пам’ятаємо, кожен організм індивідуальний. Пам’ятайте, що догляд потрібно не тільки пошкодженим, але і здоровим волоссю, і цей відхід, повинен бути акуратним і ретельним.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: