Як жінка робить вибір чоловіка

З’ясувати, чим керується жінки роблячи вибір чоловіка для створення сім’ї, вирішили вчені з Інституту Кінсі. У ході своїх досліджень вони з’ясували, що гормони жінки воліють мужніх і м’язистих чоловіків з високим рівнем тестостерону. Вони підтвердили це провівши дослідження, в ході якого сканувався у жінок головний мозок.

Вибір чоловіка

Жінкам, які беруть участь у дослідженні, показали понад 200 фотографій чоловіків. За допомогою спеціального програмного забезпечення деяким чоловікам на фотографії надали мужнього виду, а деякі навпаки зробили більш жіночними. МРТ показало високу активність головного мозку більш м’язистих і мужніх чоловіків. Особливо у жінок, які перебувають у фазі менструального циклу, що передує овуляції, тобто в період найкращого зачаття дитини.

Дослідження, опубліковане в журналі «Еволюція і поведінка людини», є першими, які вказують на відмінності в нейронної активності жіночого мозку на мужні і жіночні особи. Дослідження визначили, що найбільша активність головного мозку на фотографії чоловіків була зафіксована в передній частині кори головного мозку, і ця ж частина, також бере участь у процесі прийняття рішень, вибору і оцінки, що говорить про те, що жінки підраховують ризики та переваги, пов’язані з вибором чоловіки з високим рівнем тестостерону.

«Так як мужні риси обличчя, зазвичай говорять про хорошому стані генів і їх якості і про те, що такий чоловік може залишити здорове і сильне потомство, вони все ж дуже часто збігаються з менш привабливими характеристиками зовнішності і жінки повинні знаходити баланс різних пріоритетів у потенційному паруванні», пише Хізер Рапп, яка очолює дослідження. «Приміром, чоловіки з високим рівнем тестостерону, соціально домінуючі і фізично здорові, дуже часто менш схильні до створення потомства і вступу в шлюб».

В кінцевому підсумку жіноча овуляція робить вибір чоловіка на користь народження генетично сильних дітей. В інших періодах менструального циклу, жіночне особа стає більш вдалою. В цей час жінки схильні робити вибір чоловіків, які готові залишатися з дітьми і грати з ними у м’яча.

Крім того, в ході дослідження, Рапп і її колеги попросили жінок дати оцінку кожної фотографії і виявили, що результати сканування мозку не завжди збігаються з заявленими уподобаннями. В результаті, вчені прийшли до висновку, що жінка вибираючи чоловіка керується не тільки сигналами мозку і гормонами, але й розумом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: