Як налагодити стосунки з колишнім чоловіком

Зазвичай налагодити стосунки з колишнім чоловіком необхідно тільки в одному випадку – якщо у вас з ним є спільна дитина або діти. У таких непростих ситуаціях батьки просто зобов’язані налагодити нормальні, стабільні відносини один з одним. Звичайно, в рідкісних випадках колишнє подружжя залишаються в хороших відносинах без усяких зусиль. Але все ж більшість розлучень закінчуються якщо не взаємною ненавистю, то вже точно небажанням бачити один одного.

Дуже часто можна почути таку пораду: зустріньтеся з колишнім чоловіком і поговоріть про все, що між вами сталося. Але до чого можуть привести спроби з’ясувати стосунки? Погодьтеся, якщо б у вас обох була можливість зробити це ще до розриву, навряд чи б ваш шлюб розвалився. Тому починати все заново не має ніякого сенсу.

Згадувати про все хороше, що було у вас з колишнім чоловіком, тим самим як би налаштувавши себе на позитивне ставлення до нього – теж не дуже дієвий варіант. Цим ви тільки разбередите колишні рани і завдати собі нову біль.

Отже, щоб налагодити стосунки з колишнім чоловіком, не варто копатися в минулому. Краще займіться своїм справжнім і почати з чистого аркуша. Ваше спілкування з колишнім чоловіком тепер повинно носити виключно партнерський характер – раз вас пов’язують спільні діти, то й розмови повинні бути присвячені тільки цій темі.

Не прагніть всіма силами залишитися в хороших відносинах з родичами чоловіка. Це не буде зайвим тільки в тому випадку, якщо дитина до них прив’язаний, і ви не бажаєте позбавляти його спілкування з улюбленими бабусями, дідусями, дядьками і тітками.

Ніколи не допускайте негативних висловлювань на адресу колишнього чоловіка в присутності дитини. Цим ви не тільки завдасте шкоди дитині, але і, найімовірніше, зіпсуєте відносини з колишнім чоловіком ще більше, так як малюк може розповісти йому про це чи покаже своєю поведінкою, що мати налаштовує її проти батька.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: