Як натякнути чоловікові, що ви його хочете?

Сьогодні на порядку денному у нас затаскивание хлопця в ліжко. Ну, або простіше кажучи, я буду вас вчити натякати симпатичного хлопця про секс. Для багатьох дівчат докладні теми вважаються сором’язливі. Марно! Як говориться, що природно, те не бридко. Але натякнути чоловікові про те, що ви його хочете, теж треба вміючи.

Ось знайшла на форумі одне питаннячко, сподіваюся дівчина не буде проти, якщо я розміщу його тут і відповім на нього.

Зустрічаюся з хлопцем вже близько місяця. Якщо сказати, що він подобається, то нічого не сказати. При першому погляді на нього «починають літати метелики в животі». Вообщем, як сказати йому про те, що я хочу сексу? Підкажіть пліз.

Марина 23 роки

Ну давайте будемо відповідати на поставлене запитання. Багато хто, напевно, порадять: » Так скажи йому прямо, не треба терпіти.» Таких порадників потрібно відразу вносити у чорний список. Дівчата, вчіться стримувати себе. Так, якщо ви хочете здатися «дівчиною легкої поведінки» або відштовхнути хлопця, то можете піти раді і сказати все прямо. Але ми не такі. Нам потрібно розпалити в хлопця вогонь, змусити його повзати і просити про секс.

Поради щодо натяку чоловікові про секс

 • Хочете затягнути хлопця в ліжко? Прапор вам в руки. Точніше йому. Фліртуйте з ним, загравайте, але не підпускайте занадто близько. Розпаліть в ньому полум’я. Він повинен захотіти сексу більше, ніж ви. Ми вже обговорювали правила зваблення чоловіків
 • Хлопець не повинен бачити, що ви його хочете. Він навіть не повинен підозрювати про це. Навіть, якщо бажання високо, стримуйте його. Це складно, доведеться постаратися.
 • Якщо хлопець занадто сором’язливий, його доведеться трохи підштовхнути. Поцілувати або обійняти, вообщем підбадьорити, щоб він став більш впевненим.
 • Після початку процесу намагайтеся його не зупиняти. Інакше всі ваші натяки підуть нанівець, «рибка зірветься».
 • Найголовніша порада від сайту для жінок MuZhikof.net за натяку хлопцеві про секс. Примусьте хлопця натякати про секс. Зробивши це, ви підніміться на новий рівень зваблювання чоловіків.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: