Як не погладшати під час вагітності

Проблеми із зайвою вагою під час вагітності спостерігаються у 50% жінок. Причому визначити набираєш ти зайву вагу з-за росту плода або росту жирової прошарку досить складно. Але в будь-якому випадку, щоб не погладшати під час вагітності, потрібно дотримувати деякі правила.

Я вже писала як зберегти здоров’я під час вагітності, великих відмінностей від тієї статті ви не побачите, основними пунктами все також є харчування і фізичні вправи. Отже, що ж потрібно робити, щоб не погладшати під час вагітності.

Харчування

Не хочете погладшати під час вагітності? Відмінно! Потрібно обмежити себе лише в декількох продуктах.

  • Сіль — це біла смерть», а в нашому випадку смерть фігурі, так що слід знизити його рівень споживання на добу. Робіть їжу менше соляної, але не прісної. Повністю позбавлятися від солі не можна, так як в ній є корисні мінерали.
  • Від виробів з пшеничного борошна бажано позбутися взагалі. Вироби з пшеничного борошна з легкістю замінять менш калорійні вироби з жита, вівса і кукурудзи. Зайву вагу через них ви не наберете, зате корисними мікроелементами обзаведетеся.
  • Картопля теж варто обмежити споживання. У ньому багато крохмалю, який сприяє збільшенню маси. Повністю відмовляти від картоплі не варто, так як картопля несе в собі потрібні для розвитку плода вітаміни і мінерали.
  • Відмовтеся від жирної, гострої і канцерогенну їжі. Мало того, що ця їжа сприяє збільшенню зайвої ваги, так вона ще погано впливає на дитину.
  • Налягайте на фрукти й овочі. Саме вони прихильні до правильному розвитку плода та зниження зайвої маси.

Фізичні вправи

Рекомендую вам відвідати спеціальні курси, на яких проходять фізичні вправи для вагітних. Якщо ви займалися спортом до вагітності, то не слід робити вправи, які ви робили «без живота». Вправи для вагітних складно описати словами, тому я і рекомендую відвідувати спеціальні курси. Вправи для вагітних можна порівняти з гімнастикою в школі.

Приміром обертання тазом або махи ногами з положення сидячи. Єдине, варто позбутися від нахилів і стрибків, а також від будь навантаження на живіт. Гарним фізичним навантаженням для вагітних буде аеробіка і йога, знову ж таки в спеціалізованих центрах. Не забувайте про прогулянки на свіжому повітрі, що негативно позначаться на надмірній вазі, але позитивно на здоров’я малюка.

 

Завдяки тому, що є сайт для жінок, ви, дорогі породіллі, дізналися як не погладшати під час вагітності, але не забувайте про харчування і фізичне навантаження після пологів, адже за статистикою, 1/4 всіх породіль набирає зайву вагу після народження дитини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: