Як не стати жертвою альфонса

Закохана жінка набуває величезну силу, яка надихає її на жертви і певні подвиги, але при цьому стає зовсім беззахисною перед об’єктом її любові. Якщо цим об’єктом стає чоловік з нечистими помислами, він абсолютно безсоромно цим скористається.

Зустріти на своєму шляху альфонса – катастрофа для будь-якої жінки. Закохана, вона довгий час просто не розуміє, що коханий – просто паразит, збагачується або просто развлекающийся за її рахунок. Серед таких чоловіків чимало професіоналів, що володіють просто неймовірними акторськими здібностями і добре розбираються в жіночій психології.

Є категорія жінок, яка, як магніт, притягує різного роду альфонсів. Це так звані «простушки». Скромність, звичайно, прикрашає, а доброта гідна похвали, проте ці якості здатні зіграти злий роль у долі їх власниці. Чоловіки з кримінальним минулим, «вільні художники» та інші вбачають у такій жінці саме ту, яка покірливо обстирает, нагодує і витерпить загули і рукоприкладство, і при цьому буде жаліти і прощати. Розпізнати альфонса досить просто, альфонс ніколи не робить оригінальні подарунки на 8 березня, в ньому просто не вистачає почуттів, які допомогли б йому зробити оригінальний подарунок, тому вони достатні одноманітні і банальні. Жінка з підвищеним почуттям самотності і нерозуміння буде з особливим завзяттям співчувати таким же, як і вона – відкинутим і знедоленим. І так буде завжди, якщо вона не навчиться допомагати собі самій, не знайде індивідуальність і не перестане бути «зручним» для оточуючих.

Однак і цілком самостійні жінки часто попадаються на вудку шахраїв. Коли на шляху жінки, що зазнала розчарування в коханні, з’являється справжній брутальний красень, обережність розчиняється і з’являється надія. Добре, якщо жертва вчасно зауважує, що коханий дуже вже рветься до керма в бізнесі, і здатність тверезо мислити повертається. Гірше, якщо такий «прилипала» вже зайняв своє місце там, де йому тепло і ситно, звідки відірвати його буде дуже проблематично. Нерідкий також варіант, коли жінка повністю присвячує себе просування свого чоловіка за життя, при цьому начисто забуваючи про себе. Найчастіше після досягнення своїх цілей чоловік забуває про свою, выдохшейся до того часу, благодійниці, і, не сказавши навіть «спасибі», знаходить для неї більш гідну на його думку, заміну.

Єдиного рецепту від шахраїв, на жаль, не існує. Можна лише побажати усім жінкам не ростити в собі комплекси, не гасити емоції і вчитися захисту своїх інтересів. Впевнену в собі жінку альфонси обійдуть стороною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: