Як не сваритися по дрібницях

Дріб’язкові сварки, які виникають через зовсім незначних розбіжностей – кому мити посуд, хто йде в магазин – здатні перерости у справжні скандали. Зовсім погано, коли сварки через дрібниці перетворюються у звичку і відбуваються кілька разів на день. Обстановка в будинку стає нестерпним, а в один прекрасний день можна виявити, що йти додому зовсім не хочеться.

Як не сваритися по дрібницях і не допускати побутових розбіжностей у ваших стосунках? У першу чергу потрібно оцінити власні претензії до близькій людині. Буває, що жінка щодня пиляє чоловіка з-за невиконаних дрібних справ, так як все господарство на ній. А адже куди простіше було б один раз обговорити цю ситуацію і прийти до розумного компромісу.

Насправді в дрібних сварках немає нічого страшного – всі люди різні, а ведення спільного побуту непросте заняття, особливо на перших порах. Однак якщо ви не хочете, щоб ваше особисте життя перетворилося на суцільну нервування, вчіться не сваритися по дрібницях.

Будьте терпиміше до недоліків коханої людини. Адже і ви неідеальні. Замість того, щоб сваритися через дрібниці, намагайтеся в будь-якій ситуації зберігати спокій. Як тільки у вас з’явилася чергова претензія, подумайте, в якій формі ви будете її висловлювати.

Головне – не потрібно відразу емоційно і раздражительно реагувати на який-небудь вчинок коханого. У пориві гніву можна наговорити багато неприємних речей, і в підсумку розкидані шкарпетки стають причиною серйозної образи. Задумайтеся, хіба воно того варте?

Особливо важливо стримувати свої негативні емоції в присутності інших людей. Подумайте, як вам було б неприємно, якби чоловік (або ваш улюблений чоловік) почав критикувати вас за друзів або родичів.

Виховуйте в собі почуття терпимості і будьте добрішими до близьких – тоді у вашому домі не буде місця сварок і сварок через дрібниці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: