Як не сваритися з чоловіком з-за грошей

Грошові питання в кожній сім’ї вирішуються по-різному: одна пара віддасть перевагу роздільні бюджети, інша веде спільний, а хтось примудряється успішно поєднувати обидва варіанти. Але сварки через гроші – далеко не рідкість: серед інших гострих питань, які неминуче виникають практично у всіх молодих сім’ях, гроші займають не останнє місце.

Сварки через гроші зазвичай є наслідком неправильного ведення сімейного бюджету, або різного ставлення подружжя до грошей. Якщо один з подружжя дуже економний або навіть жадібний, а інший любить тринькати гроші, сварки із-за фінансів неминучі.

Гроші можна назвати своєрідним індикатором відносин в парі. Коли подружжя спільно вирішують всі фінансові питання, і при цьому не зводять їх у розряд проблем, це свідчить про гармонійність сімейного союзу. Але в такій ситуації не обов’язково сімейний бюджет повинен бути тільки загальною – він може бути і роздільним, і частково роздільним.

Прихильники роздільного бюджету – це найчастіше сім’ї, де обоє мають більш-менш високий дохід. Очевидний мінус цього варіанту – можлива втрата єдності в парі. При спільно-роздільний бюджет дружини витрачають на поточні потреби однакові суми грошей, а рештою засобами кожен розпоряджається по-своєму. Такий варіант ведення сімейного бюджету можна вважати універсальним, якщо в сім’ї працюють обидва.

Як уникнути сварок через гроші? Зверніть увагу, із-за чого в основному відбуваються конфлікти, і які грошові проблеми призводять до сімейних сварок. В першу чергу вам допоможе спільне обговорення щомісячних витрат. Якщо грошей вашій родині не вистачає, розбирайтеся разом з чоловіком, які статті видатків краще урізати.

При вирішенні загальних фінансових питань важливо пам’ятати, що матеріальна сторона у сімейних стосунках не повинна стояти на першому місці. Тому звинувачення і закиди на кшталт «ти мало заробляєш» — не кращий спосіб поліпшити матеріальне становище, як і спроби приховати від чоловіка свої витрати.енежные питання в кожній сім’ї вирішуються по-різному: одна пара віддасть перевагу роздільні бюджети, інша веде спільний, а хтось примудряється успішно поєднувати обидва варіанти. Але сварки через гроші – далеко не рідкість: серед інших гострих питань, які неминуче виникають практично у всіх молодих сім’ях, гроші займають не останнє місце.

 

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: