Як перестати ображатися на чоловіка

Образа – це дуже неприємне почуття, яке здатне отруїти будь-які відносини, а в любові постійні образи можуть привести до самих негативних наслідків. Впоратися з образою буває непросто, але якщо ви усвідомлюєте, що це відчуття займає надто багато місця у вашому житті, пора перестати ображатися на кохану людину.
Щоб перестати ображатися на чоловіка, постарайтеся впровадити у ваше сімейне життя наступні правила:

Перестаньте ідеалізувати свою другу половинку
Почуття образи виникає з-за того, що дії людей не збігаються з нашими очікуваннями. Вам здається, що чоловік повинен був повести себе в якійсь ситуації певним чином, а він зробив те, чого ви зовсім не чекали. Результат – образа на коханого. Коли ви припините будувати ілюзії з приводу того, яким ідеалу повинен відповідати чоловік, образ стане значно менше.Чітко формулюйте свої бажання і потреби

Нерозумно ображатися на чоловіка, якщо ви навіть не потрудилися повідомити йому, чого ви хочете. Не бійтеся просити про важливі для вас речі, і тоді проблема постійних образ відпаде сама собою. Не використовуйте образу як спосіб маніпуляції чоловіком – якщо ви часто ображаєтеся просто так, без особливої на те причини, то потім, у разі якого-небудь серйозного проколу, який змусить вас образитися по-справжньому, не чекайте розуміння. Чоловік звикне до вашого вічно скривдженому станом, і не буде звертати на нього уваги.

Не тримаєте образу в собі
Накопичені образи – це майже завжди гарантія майбутніх великих скандалів. Не давайте своїм дрібним образ перетворитися на величезний ком нерозуміння, який встане між вами і вашим чоловіком. Краще висловлюйте коханому відразу, що змусило вас відчути образу, але робіть це без істерик.

Спокійно ставитеся до критики з боку чоловіка

У відповідь на зауваження чоловіка не ображайтеся і не замикайтеся в собі, а намагайтеся зрозуміти, чому саме він незадоволений – це тільки поліпшить вашу мотивацію для роботи над собою. Реагуйте спокійно і не намагайтеся помститися коханому відповідної критикою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: