Як підготуватися до пологів?

З яким нетерпінням майбутні матусі чекають появи свого первістка. Зазвичай, напередодні пологів вивчається гора відповідної літератури, проглядаються спеціальні фільми і проводиться опитування подруг-знайомих, яким вже доводилося народжувати. Майбутні батьки переживають і це не дивно. Особливо страшно, якщо очікується перша дитина в сім’ї. Як же правильно підготуватися до пологів?

Хворобливі відчуття

Зазвичай, першим і основним питанням, яким задаються вагітні дівчата є питання про те, на скільки це боляче. Відповімо відразу: це боляче, але цілком терпимо. В просторах інтернету блукає міф про те, що родову біль можна співвіднести з одночасними переломами скількох-то там кісток. Не вірте! По-перше, рівень болю дуже і дуже індивідуальний. Багато в чому це залежить від будови тіла жінки, її тазу. Больовий поріг чутливості у жінок теж різний, так що не накручуйте себе передчасно. Єдине, що кажуть молоді матусі в один голос, так це те, що радість від першого крику малюка, його вигляд і звук його дихання моментально затьмарюють хворобливі відчуття.

Не бійтеся пологів.

Важливим аспектом легких пологів є психологічний настрій майбутніх батьків. Повірте в те, що все буде добре. Навіть якщо виникнуть проблеми, пологи почнуться передчасно або ж все піде не ідеально, нічого страшного не трапиться. В пологових будинках працюють професіонали, які гарантовано прийдуть на допомогу. Ви можете заздалегідь вибрати місце для пологів, спираючись на відгуки і репутацію пологового будинку. Підтвердженням високого рівня роботи пологового будинку є новітня апаратура, компетентні медики, задоволені породіллі і здорові діти. Майбутнім батькам потрібно довіряти лікарям і не панікувати. Це стосується не лише мами, але й тата. До речі, якщо чоловік боїться пологів, всіляко відмовляється бути присутнім при цьому, то жінці краще не наполягати. Повірте, їй і так буде нелегко, тому непритомність і істерики переляканого чоловіка точно будуть не на користь.

Залишіть відгук про статтю.

Народження дитини і тато

Народження дитини і тато

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: