Як підготуватися до зачаття

Здорова і міцна сім’я починається з планування до зачаття малюка. До цього питання потрібно підходити серйозно і обов’язково удвох. Пара повинна зважити, наскільки вони готові до малюка, чи зможуть вони утримувати і виховувати дитину. Якщо сім’я вирішила завести дитину, їм потрібно починати працювати в цьому напрямку.

Готуємося до зачаття

Багато вважають, що планування вагітності полягає лише в тому, щоб розрахувати день овуляції і сподіватися на те, що саме тоді парі вдасться зачати дитину. Але це не зовсім правильна позиція.

Першим справою, жінці потрібно підготувати свій організм до зачаття і виношування дитини. Пара повинна відмовитися від шкідливих звичок, перейти на здорове харчування і намагатися дотримувати режим. Для того щоб малюк був здоровим, здоровим повинні бути і батьки. Відмова від алкоголю і нікотину стосується не лише мами, але й тата.

Пара, яка планує завагітніти, повинна захистити себе від стресів, уникати сварок і конфліктів. Психологічна атмосфера в сім’ї дуже важлива для новонародженого. Тільки спільними зусиллями закохані доб’ються бажаного результату.

Важливо знати, коли зачаття найбільш ймовірно.

Для цього необхідно розрахувати день настання овуляції. Лікарі довели, що в циклі кожної статевозрілої жінки є доба, під час яких відсоток можливості завагітніти значно вище.

Вирахувати його можна самостійно за допомогою календаря і калькулятора або у спеціальній програмі, яких в інтернеті зараз предостатньо. Але і той, і інший спосіб не можна вважати абсолютно точним і правдивим. Такі розрахунки можуть помилятися. Найбільш точно визначити дату овуляції може тільки спеціальна УЗД і лікарі.

Як правило, овуляція наступає приблизно через дванадцять – шістнадцять днів до початку менструальних виділень. Деякі жінки відчувають в цей період підвищений статевий потяг, спостерігають у себе характерні піхвові виділення і дискомфорт внизу живота. Але все це суб’єктивні відчуття, які не завжди відповідають реальній овуляції. У процесі планування вагітності краще звернутися до фахівців.

Вчені давно помітили, що спрогнозувати стать малюка можна, знаючи день овуляції і дату зачаття. Вся справа в тому, що сперматозоїди — носії Y хромосоми швидко пересуваються, але мають невеликий термін життя. А ось сперматозоїди з Х хромосомою витривалішими, але рухаються повільніше своїх «побратимів». Яйцеклітина активна протягом доби. Якщо контакт відбувся в день овуляції або відразу після нього, то до мети доберуться більш активні сперматозоїди, і народиться хлопчик. Але якщо статевий акт передував овуляції, то до цього моменту виживуть лише повільні сперматозоїди, і народиться дівчинка.

Залиште свою думку про статтю

35-я тиждень вагітності

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: