Як підібрати чубок до форми обличчя

Багато стилі модних сучасних зачісок включають в себе елемент чубчика. Чубчик може бути прямою, хвилястою, густий, філіруваною, косою, короткою або нижче брів. Незважаючи на удавану різноманітність, іноді складно визначитися, який варіант чубчика підійде саме вам і доводиться робити висновки вже після наявності стрижки, яка в результаті може виявитися не такою вже вдалою, як очікувалося.

Зміст статті:

  • 1 Овальне обличчя
  • 2 Кругле обличчя
  • 3 Квадратне обличчя
  • 4 Трикутне обличчя
  • 5 Вузьке витягнуте обличчя
  • 6 Регулярний догляд за волоссям
  • 7 Як стилізувати отрастающую чубчик

Щоб уникнути помилок, виберіть правильний варіант з самого початку. Для того, щоб правильно підібрати стиль і форму чубчика, необхідно в першу чергу врахувати форму особи. Кожна форма обличчя буде виграшно виглядати з одним стилем чубчика і навпаки, неправильно вибрана зачіска буде виглядати непривабливо.

Овальне обличчя

Для овального обличчя немає ніяких обмежень у виборі форми чубчика. Майже кожна зачіска виглядає органічно з овальною формою обличчя, включаючи зачіски з чубчиками. Ви можете підібрати скромний чи сміливий стиль зачіски з чубчиком, в залежності від особистих уподобань. Єдина пересторога – не робіть занадто короткий чубок, так як в якийсь момент вам захочеться забрати її з обличчя, щоб спробувати новий варіант укладання або зачіски.

Кругле обличчя

Якщо у вас кругле обличчя, спробуйте косу чубок, яка пом’якшить широку зону скул і щік. Ще один варіант чубчика для круглого особи – квадратна чубчик. Обидва ці стилі чілок додадуть кутів в обрамленні особи і візуально приховають круглу форму. Також вам підійде філіруваний тонкими пасмами коса довга чолка. Пасма різної довжини відволікають увагу від форми обличчя.

Квадратне обличчя

Квадратна форма обличчя характеризується однаковою шириною в області чола, щік і підборіддя. Для такої форми обличчя підійде коса чілка, яка зробить особа м’якше і приємніше для сприйняття. З допомогою чубка ви відволікаєте увагу від чола і залучення його до самої чубку, приховуючи форму особи. Ще один варіант чубчика для квадратного особи – це текстурована хвилястий чуб. Трохи обсягу і хвилястості в області чубчика дозволять збалансувати форму обличчя, освіживши риси і злегка витягнувши вилиці. Легка, тонка, схожа на серпанок чубчик, також відмінно виглядає з квадратною формою обличчя.

Трикутне обличчя

Трикутна або серцеподібна форма обличчя має наступні риси: широкий лоб, виразні вилиці і вузьке підборіддя. Класична чубчик для серцеподібної форми особи – пряма і рівна. Вона закриє широкий лоб і пом’якшить лінію підборіддя. Ще один варіант – це коса чілка, яка відверне увагу від підборіддя і при цьому візуально зменшить ширину лоба. Серцеподібне обличчя можна також відмінно обіграти за допомогою короткої профільованої або короткої прямої чубчика.

Вузьке витягнуте обличчя

Якщо у вас довге вузьке (ромбовидное) особа, використовуйте чубок, щоб привернути увагу до очей і візуально скоротити довжину обличчя. Косий чубок набік, довга коса чілка, пряма довга чолка довжиною трохи нижче брів підійдуть найкраще для вузького витягнутого обличчя.

Регулярний догляд за волоссям

Якщо ви вирішили зістригти чубок, слід пам’ятати, що вона потребує постійного догляду і частих укладок. Зачіску із чубчиком потрібно освіжати частіше, так як навіть кілька міліметрів отросшей чубчика можуть змінити враження від стрижки.

Як стилізувати отрастающую чубчик

Отже, що робити, якщо зачіска з чубком набридла і необхідно якомога швидше відростити чубчик і зрівняти її з основною довжиною волосся? Ви можете скористатися кількома секретами укладання, щоб приховати отрастающую чубчик і органічно укласти її в нову зачіску. Використовувати бічний проділ, уклавши чубок на одну сторону і закріпивши її невидимками, обручем або красивою шпилькою.

В якості альтернативи можна приміряти кілька пов’язок, шарфів, ободків, підібравши їх до різних деталей вашого гардеробу. У цьому випадку допоможуть і стайлінгові засоби, з допомогою яких можна закріпити отрастающую чубчик або надати їй нову текстуру. Найкраще з гладкою укладанням впоратися гель для волосся. Для об’ємних укладок використовувати начіс і лак для волосся.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: