Як підібрати парфуми

Духи одна з деталей краси дівчини, без хорошого парфуму зараз не можна обійтися ніяк. Існує величезна кількість різних ароматів духів. Приходячи в магазин парфумів, ви задаєте собі купу питань. Який аромат вибрати? Як підібрати парфуми? Ми допоможемо вам відповісти на ці питання.

Поради щодо вибору парфумів

 • Намагайтеся уникати різких ароматів. Аромати, які «ріжуть» ніс, навряд чи комусь сподобаються.
 • Не варто замовляти парфуми через журнали. Словами складно передавати аромати, а ще складніше відчути їх просто читаючи журнал. Краще сходити в хороший парфумерний магазин.
 • Останнім часом з’явилися віддушки викликають сильну алергію. Перед покупкою запитайте у продавця, чи може, вибраний парфум, викликати алергію.
 • При виборі духів не варто бризкати їх на себе. Бризніть краплю парфумів на пробний листок. Рухами долоні підженете до себе повітря з листочка. У разі, якщо ви розумієте, що аромати змішалися у вас голові, підійдіть блюдця з смаженою кави (зазвичай вони присутні в кожному магазині), трохи подихайте і знову починайте шукати свій аромат.
 • Підбирати парфуми варто виключно на ваш смак. Якщо новий аромат парфумів вам сподобався, ви в нього «закохалися»? Відмінно! Беріть його негайно!
 • Скільки парфумів потрібно жінці? Величезна безліч, парфуми підбираються по погоди, часу року, по вашому настрою. Не варто брати великі флакони, краще взяти кілька флаконів з вподобаними вам ароматами.

  Після покупки не викидайте коробку з-під флакона відразу. Дані з коробки (назва фірми, дизайнера парфумів) можуть стати в нагоді. Можливо ви захочете ще раз придбати ці духи або схожі на ці, а дизайнери роблять сої парфуми зазвичай на схожі мотиви.

  І мабуть найголовніша порада по підбору духів від сайту для жінок, ніколи не дивіться на красу флаконів і упаковок, бувають у цих самих флаконах ховається просто огидний запашок. Не варто звертати увагу і на назви фірм. Здійснюйте свій підбір парфумів, спираючись виключно на свою інтуїцію і свій смак.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: