Як порахувати зайву вагу

Не завжди адекватно оцінюючи свою фігуру, жінка сидить на дієтах, регулярно відвідують різні тренажерні зали, не їсть вечорами. Але не завжди це виправдано. Деколи дієти не надають ніякої допомоги. А цей пунктик може довести до виснаження і виникнення маси різних захворювань. А необхідно тільки збалансувати харчування, зменшення кількості споживаного жиру або інша нескладна процедура.

Тому до питання ваги необхідно підходити з точним розрахунком. Потрібно точно знати, яким показникам прагнути, від скількох сантиметрів або кілограмів бажано позбутися.

Існує кілька способів розрахунку цих показників.

Найпростіший — по складки на животі. Якщо вона у жінки більше 3-4 сантиметрів, то це вже дзвінок до того, що пора зайнятися собою. У чоловіків такий показник менше – 1-2 див. Точної цифри, скільки скинути, ви не знаєте, але на вигляд усе доступно.

Наступний спосіб, який досить широко використовується, це формула Брока. Тут враховують зростання, вага і вік. Вік йде в розрахунок, тому що з роками людина обов’язково має одужувати. Воювати з природою, собі в збиток.

Найпростіший вигляд: якщо вам до сорока — від зростання забирає 110 і отримуємо вагу. Якщо більше сорока – віднімаємо 100. Ще пропонується другий варіант. Якщо зріст до 165, то минусуем 100, у межах 166-175, минусуем 105, якщо вище 176 – відповідно 110.

Один з найбільш точних методів визначення індексу маси тіла. Тобто розрахунок йде від кількості кілограм, відповідних метру в квадраті. Перший етап. Ми вимірюємо ріст і вага. Потім вага ділимо на зростання в квадраті і по отриманому коефіцієнту судимо про свій стан. Якщо значення припадає на проміжок від 18,5 до 24 це норма. І нічого з собою не треба робити. Якщо ж менше 18,5, то треба навпаки намагатися набрати вагу, а якщо більше, то одна дорога, вибирати спосіб схуднення.

 

Другий етап. Для цього необхідно визначитися, з чого складені зайві кілограми. Адже це може бути як у спортсменів, м’язова маса, а може бути причина в набряках, або це надлишок жиру. І тут потрібно бути обережними. Як сверхмерная втрата рідини, так і зменшення м’язової маси ні до чого доброго не приведуть. А жир як був, так і залишився. Вибираючи метод, насамперед необхідно звернутися до ендокринолога. Так само можна отримати пораду і від адипозиолога, який безпосередньо займається питаннями зниження ваги

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: