Як повернути блиск прикрас

Найпоширенішим варіантом прикрас є прикраси з золота і срібла. За тисячоліття створення ювелірних прикрас перетворилося на справжнє мистецтво, і є творчою професією. Багато жінок задаються питанням: «Як повернути блиск прикрас?», оскільки, не дивлячись на те, що благородні метали, достатньо стійкі до зовнішнього впливу і їм не потрібен спеціальний догляд, з часом вони втрачають свій колишній привабливий вигляд.

Щоб уникнути пошкоджень або забруднення ювелірних виробів, їх потрібно знімати в той час, коли Ви робите домашню роботу чи використовуєте косметичні засоби. Зберігати прикраси необхідно в скриньці або закритій упаковці, подалі від опалювальних приладів і прямих сонячних променів.

Якщо Ви не знаєте, як повернути блиск прикрас із золота, то слідуючи простим радам, Ви зможете зберегти їх в ідеальному стані.

Для видалення забруднень використовується водний розчин з застосуванням звичайного миючого засобу для посуду і з додаванням чайної ложки нашатирного спирту. Золоту прикрасу потрібно опустити в суміш на деякий час, струшуючи при цьому періодично ємність, щоб бруд краще відходила. Область застібок можна почистити м’якою зубною щіткою. Потім прикраси промиваються дистильованою або кип’яченою водою і висушуються рушником. Якщо у виробах є вставки з камінням, то нашатирний спирт повинен бути в невеликих дозах, приблизно 3 краплі на 100 г води.

Позолочені вироби можна чистити щіткою, щоб не пошкодити тонкий золотий шар. Якщо прикраса потемніло від часу, то за допомогою цибульного соку можна повернути блиск. Поверхня виробу акуратно обробляється і залишають на декілька годин, потім обполіскується водою і висушується. Для чищення виробів з каменями можна застосувати ватяні палички, які умочують в одеколон. Камінь і оправа обробляються з усіх боків. Потім виріб полірується замшевої або фланелевою ганчіркою. Не використовуйте гострі предмети для чистки оправи, тому що Ви можете порушити кріплення.

 

Якщо на срібному виробі присутні чорніння, то з розчину для чищення варто виключити нашатирний спирт. Темні плями можна видалити зубним порошком або содою. Засоби наносяться на ганчірочку, і нею обробляється поверхню. Прикраса можна також опустити в картопляний відвар для очищення або звичайний кетчуп. Знаючи як повернути блиск прикрас, Ви зможете зберегти їх в ідеальному стані.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: