Як повернути чоловіка

Напевно кожна жінка хоча б раз у житті переживала таку трагедію як догляд чоловіка. Причому ця проблема, як правило, б’є сильніше, ніж його зрада. Адже догляд означає виникнення матеріальних проблем, самотності, дитячого сирітства, ну і звичайно ж втрати близької людини. Постає питання — як повернути чоловіка?

Що ж робити жінці, яка гуляє чоловіком, і не готовою приймати цей факт? Якщо дамі вистачить мудрості і вона зуміє пробачити його, то треба буде знову боротися за його любов і завойовувати серце.

Способи повернути чоловіка

Способів, які допоможуть повернути в сім’ю чоловіка, декілька, проте якою б не припав вам до смаку, необхідно запам’ятати головне правило – ні за яких обставин не втрачати власної гідності і гордості. Оскільки неповага, що викликається сльозами і істериками абсолютно не сумісно з любов’ю.

Отже, існує 5 способів, які допоможуть вам повернути свого коханого.

Варіант 1. Змініть зовнішність. Зовнішні зміни повинні стосуватися не тільки вашого гардероба, але і звичок. Запишіться в спортзал, купуйте нове яскраве плаття, змініть зачіску, відвідайте заняття по йозі. У більшості випадків саме такі зміни і привертають увагу, а тому це дуже дієвий спосіб змусити свого чоловіка знову поухажівать за вами і повернути його в сім’ю.

Варіант 2. Чоловіків дуже зачіпає те, що жінка не страждає по його догляду, не перетворюється в мляве рослина, а навпаки гарнішає, посміхається і радіє життю. Тому ні в якому разі не впадайте в депресію, а навпаки знайдіть позитив в життя.

Варіант 3. Організуйте спільну подорож, подарувавши путівки в який-небудь круїз в якості подяки за чудово прожиті разом роки.

Варіант 4. Якщо в шлюбі залишилися спільні діти, то уникнути зустрічей вам ніяк не вдасться. Саме цим моментом і можна скористатися для того, щоб чоловік повернувся. Говорите на загальні теми, особливо на ті, які цікаві чоловікові, обговорюйте життя дітей, згадуйте радісні моменти з минулого.

Варіант 5. Як варіант, можна спробувати просто не нав’язуватися чоловікові, увімкніть таку собі таємничість. Це може не тільки викликати інтерес з боку чоловіка, але і пробудити набагато більш сильні почуття.

Як відновити сексуальні відносини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: