Як позбавитися від депресії

Депресія, одне з найпопулярніших хворобливих станів ХХ століття. За даними досліджень, 90-ті роки ХХ століття, вважаються Ерою Депресії. 10% людей у віці 40 років страждають депресивним порушенням організму.

Депресія – хвороба, що утворилася в результаті патології хімічного балансу мозку. Вона не є почуттям погіршення настрою або ознакою слабкості.Навіть якщо позитивно думати і подумки себе налаштовувати, це не допоможе «прогнати» депресію. Вона як будь-яке інше захворювання вимагає спеціального лікування та якщо проігнорувати, це стан призведе до розладу життєвих позицій людини, у тому числі особистих взаємин, діяльності на роботі, бажання займатися улюбленими справами. Ще гірше, депресія виступає причиною алкоголізму, а лікування алкоголізму справа досить складна, тому не варто запускати лікування депресії.

Як симптом захворювання, людина відчуває стан занепаду сил, душевну біль і тугу. Він приходить у зневіру, так як йому здається, що його ніхто не любить і не проявляє інтерес до його життя.
Депресія виступає синдромом багатьох хвороб, тобто значно впливає на здоров’я всього організму. Сприяє розвитку ламкості кісток (остеопороз), впливає на роботу пам’яті, судин, серця і розвиває слабоумство. Зміна апетиту сприяє втрати або появи надмірної ваги. Депресія вражає своєю підступністю як розум, душу, так і тіло.

Для ефективного лікування депресії зазвичай використовують разом з фармацевтичними препаратами відвідування психотерапії. Кожна людина має різні симптоми захворювання, після ретельного обстеження лікар призначає препарат, той, що найбільше підходить для лікування. І навіть якщо стандартної схеми лікування немає, депресивний розлад цілком успішно піддається лікуванню.

 

Мета лікування зводиться до зняття почуття пригніченості і поліпшення настрою. Велику депресію усувають у два або три етапи. Спочатку лікування важких проявів, він займає 6-12 тижнів. Далі лікування продовжують, навіть незважаючи на гарне самопочуття, для того щоб захистити від повернення хвороби, цей етап займає 4-9 місяців. При біполярної депресії призначають вирівнюючі настрій стабілізатори ефекту. До них відносять літій, який призначений для лікування депресії і манії. Потужним джерелом сил великої депресії, служить відвідування психотерапевта в сімейному оточенні.

Для того щоб запобігти депресивний стан організму, не варто брати на себе багато відповідальної роботи, а розбивати справи на кілька етапів. Уникати кардинальних змін у житті. Щоб вміти уникати стресових ситуацій, необхідно вчасно визначити коло подій, здатних надати стресовий вплив, продумати, як його уникнути. Сама елементарна гімнастика, не менше двох-трьох разів на тиждень має здатність поліпшити настрій, зняти нервово-м’язову напругу і зміцнити дух. Під час фізичних вправ, організм виробляє ендорфіни і энкеффилины, які і є антидепресантами. Дуже важливо не перестаратися з фізичними навантаженнями. Ні в якому разі не потрібно уникати спілкування, залишатися наодинці зі своїми труднощами, це тільки погіршити стан

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: