Як позбавитися від похмілля. Болить голова.

Чому у нас настає похмілля? Правильна відповідь – тому що ми вживаємо алкоголь. Алкоголь негативно діє на жіноче здоров’я. Починаючи з ротової порожнини і закінчуючи прямою кишкою. Алкоголь дуже швидко проникає у всі тканини людського організму, кров, мозок. Від алкоголю сильно страждає нервова система.
Спочатку алкоголь робить нас надто активними. Він розслабляє нервову систему, ми відчуваємо свободу дій. По цьому, коли людина п’яний він може здійснити безліч вчинків, яких у тверезому стані він би ніколи не зробив. Також алкоголь вбиває наш шлунок. Він не дає їжі нормально перетравливаться, тому після посиденьок у нас проблеми з травленням, з’являється печія, розлад кишечника.

Методи обережності перед застіллям

На жаль, якщо ви нап’ється, ви не зможете уникнути таких симптомів, як похмілля. Але! Можна зменшити шкідливу дію алкоголю на організм.

Я зазвичай випиваю перед застіллям активованого вугілля – одна таблетка на 10 кг ваги. І після вживання алкоголю, я теж п’ю активоване вугілля. Після такого прийому, я п’янію, але мені на наступний день не так погано, і з боку травного тракту у мене немає проблем.

Похмілля — справа тонка

Також вбивство для голови та шлунка – це вино.
Всі знають, що краще випити горілки, ніж вина, тому що наслідки будуть трагічними. Голова болітиме жахливо, і довго не будуть проходити симптоми. Ох, похмілля.

Також всякі різні коктейлі, віскі, джин, коньяк інше – жахливо садять організм, від таких напоїв страшний бодун. Ви знаєте прислів’я «між першою і другою…» — краще так не робіть. Треба робити перерви між випитим стопками. Тоді наслідки для нас будуть не так сумні.
Дуже важливий момент під час застілля – що ми їмо. Я завжди намагаюся з’їсти бутерброд з маслом або будь-масляниста блюдо, майонез – взагалі добре їсти під час випивання. Такі продукти обволікають шлунок, і алкоголь не так сильно проникає в тканини. В принципі, потрібно взагалі добре поїсти – будь-яка їжа блокує дію алкоголю. Також, потрібно під час застілля періодично виходити на свіже повітря, але не покурити, а подихати – так ми допомагаємо організму швидше окислити алкоголь і нейтралізувати його дію.


Ще один момент – чим ми запиваємо алкоголь. Дуже правильно роблять ті люди, які не запивають, а закушують і занюхивают випитий алкоголь, так легше уникнути похмілля.

Так, це набагато складніше, але й наслідки не настільки сумні для них. А коли ми запиваємо газованою водою або пивом, все – це смертельний вирок.

Газована вода дає алкоголю всі карти в руки. Так що не дивуйтеся на наступний ранок, чому так погано. Про, була б забула, випийте після гулянь склянку води або два.

Що робити, коли сушить з ранку?

Це допоможе вам уникнути сушняка з ранку.

Всі знають, що алкоголь сушить організм (так відбувається, тому що при окисленні алкоголю виділяється оцтова кислота, яка випалює клітини організму). Така вже похмілля.

Ніколи не лягайте спати, якщо у вас так звані «вертольоти». Їх легко позбавити шляхом виведення через рот – ну ви зрозуміли, потрібно очистити шлунок, за допомогою двох пальців. В цьому немає нічого ганебного.
Якщо ви не маєте заходи і п’єте багато – це дуже хороший спосіб допомогти собі. Після таких дій можна знову приймати алкоголь, і вже не так буде погано. Тим більше, в такому випадку ви уникнете алкогольного отруєння, не потрапите в лікарню. Також з ранку вас не буде нудити і мутити. Хочу сказати ще одну річ.

Важка рука товариша по чарці

Щоб там не говорили, але значення характеру людини, що наливає – це великий момент в застілля. По-перше, не потрібно змінювати руку, а по-друге – людина на розливі повинен бути в гарному настрої.
Всі знають, що вода, а алкоголь складається з неї, вбирає енергію. І якщо, людина з поганим настроєм або він просто відчуває злість — вам буде погано після випитого. Я не п’ю, якщо мені наливає людина, яка мені не подобається. Мені його негатив зовсім не потрібен.
Загалом, ви зрозуміли, що погано буде по-любому. Але виконати пару моментів все-таки варто, щоб було добре на наступний день.
І так, підсумовуючи. Випити вугілля, нормально поїсти, обов’язково виходити на свіже повітря, очистити шлунок, якщо погано і каламутить, не запивати мінералкою або фарбованим водами.

Ніби все.
Бережіть себе.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: