Як позбутися від коханки

Іноді може статися таке, що у жінки виникає питання: як позбутися від коханки чоловіка? Як правило, спочатку починають проявлятися малопомітні ознаки зради, наприклад, коли ваш чоловік стає холодніше до вас, починає ставитися так, ніби ви не дружина йому, а робітниця з дому. Причиною цього може бути з’явилася суперниця. Тут потрібно терміново діяти, але не стрімголов і з сокирою в руках, а подумавши, з холодною головою вирішити, як діяти. Головне – не потрібно відразу влаштовувати чоловікові істерику, кричати: «Я витратила на тебе кращі роки свого життя!» бігти подавати на розлучення або виганяти його, тим самим проводжаючи до коханки. І повернеться потім, ваше чудо через рік, почне благати про прощення. А вам може вже тоді буде зовсім не до нього. Краще відразу все вирішити спокійно і без істерик.

Спочатку потрібно переконатися, що він дійсно вам зраджує. А то цілком може бути, що ви від втоми, стресу, за напридумываете коханок,- потім потрібно буде повзти до чоловіка і вибачатися.

Для початку візьміть за правило:

 • Чоловік повертається додому пізно, трохи напідпитку, і від нього пахне парфумами – у нього була ділова зустріч, і нічого більше! Дійсно нічого!
 • Він починає часто згадувати ваші маленькі недоліки:»ти товста (худа), дурна (занадто розумна), марнотрат (скнара)», – у нього важкий день, і він зриває свою злість на близих йому людей.
 • Іноді називає вас не вашим ім’ям – у нього проблеми на роботі, а так звуть його секретарку або бухгалтерку, а не коханку.
 • Він тупо дивиться в телевізор, коли ти демонструєш йому нову білизну – значить, йде футбол або інша цікава передача, і ви трохи не вчасно. він же не просить вас подивитися його вудки або поколупатися з ним в машині, коли ви чимось зайняті.
 • В попільничці автомобіля виявилися недопалки в помаді – це колега по роботі, яку він довіз додому, так як їм було по дорозі! І нічого більше!
 • Якщо вам зателефонувала жінка з милим голосом, але коли ви відповіли, сказала, що помилилася номером — так і є, вона дійсно помилилася номером.
 • Але якщо жінка з милим голосом помилялася вже кілька разів, та й занадто часто ваш чоловік став затримуватися на роботі — це тривожний дзвіночок. Швидше за все у вас з’явилася суперниця. Якщо ви не знаєте, хто саме є коханкою чоловіка, це потрібно терміново дізнатися. Як це зробити знає кожна жінка, і не мені вас вчити: подивіться телефон чоловіка поки він у ванній, уважно придивіться до жіночої частини його робочого колективу, можливо ви помітите ту, яка найбільше приділяє увагу вашому чоловікові. Так само не соромтеся запитувати у спільних друзів про пригоди вашого обранця, можливо хтось проговориться або просто взболтнет зайве.

  Далі, щоб позбутися від коханки чоловіка, потрібно з’ясувати причини його зради. Можливо потрібно почати більш ретельно стежити за собою. Після того як ви з’ясували хто вліз у ваше сімейне благополуччя, постарайся потоваришувати з нею (випадково чи не дуже). Якщо вона знає хто ви — це буде важкувато,а якщо ні, то тоді ви легко подружіться (благо є загальна тема для розмов і смаки схожі), і тим самим зможете легше контролювати і більше дізнатися про суперниці. Якщо ви давно знайомі, частіше запрошуйте її до себе додому. А потім постарайтеся дискредитувати її в очах свого чоловіка. Хорошим варіантом буде, якщо ви влаштуєте який-небудь свято, покличете свого хорошого друга, і спробуєте його звести з нею.

  Тобто не по — справжньому, а просто підіграти, щоб він позаигрывал з нею, а ви тим самим ненавмисно натякнули б про її негідну поведінку.

  Можете так само поговорити з нею про все, спокійно пояснити як не добре вона робить, і як це все погано може для неї закінчитися. Якщо коханка цілком адекватна, то зрозуміє і не стане руйнувати справді щасливу сім’ю.

  Постарайтеся показати, чого дійсно варто «це диво». . Роздайте її номер своїм знайомим чоловікам, розмістіть на сайті знайомств, нехай її дістають інші чоловіки. Ваш чоловік, помітивши це цілком може зрозуміти свою помилку і не мати з нею більше ніякого діла.
  Не відмовляйте чоловікові в близькості, якщо він до вас потягнеться. Ваші врівноваженість і турбота можуть стати вирішальними факторами, які підштовхнуть чоловіка до думки повернутися туди, де його люблять по-справжньому. Важливу роль може зіграти і ваш талант сподобатися чоловікові в ліжку, радимо попрацювати і над цим.

  Ви повинні створити в цій важкій для вас ситуації імідж спокійною, впевненою в собі заміжньої жінки. Так, ви переживаєте, але це не повинно доходити до чоловіка. Нехай у нього поступово зароджується думка, що вам так ще навіть краще, тільки не хизуйтеся цим, тут головне не переграти. Така тактика поступово, не відразу, обов’язково принесе позитивний результат. Ні в якому разі не треба наводити довідок про його пригоди, а тим більше не потрібно стежити за ним. Будьте вище цього. Цим ви будете тільки витрачати даремно свої духовні сили і енергію, задовольняючи тільки свою допитливість. Більше це вам нічого не дасть. Можете просто захопитися, це затягує, але загубіть всю конструктивну боротьбу і все зведеться до дурних сварок і безплідним розбору, які ведуть до розлучення.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: