Як позбутися від комплексів

Напевно у всьому світі немає дівчини або жінки, у якої б не було парочка комплексів. Для оточуючих бачачи красу і красу цієї особи — це здається абсурдним. Як би дівчина не була приваблива і красива вона завжди знайде в собі які-небудь вади і буде не задоволена своїми зовнішніми даними. Одні сутуляться вважаючи себе занадто високою, інші прикривають рукою свою красиву посмішку соромлячись нерівності зубів. Хтось товстий, худий, товсті ноги і т. д.

Причини виникнення комплексів

Деякі комплекси закладаються ще в дитячому віці. І в більшому разі їх виникнення йде від неправильного ставлення батьків. Постійне підкреслювання недоліків дитину чи порівняння його з іншими дітьми веде до розвитку комплексу.

Часто комплекси народжуються на тлі невдоволення особливості своєї зовнішності.

Що робити, щоб позбутися від комплексів

Візьміть листок паперу і напишіть все, чим ви незадоволені і по можливості коли це почалося. Проаналізуйте кожен пункт. З’ясуйте, де реальність, від якої можна позбутися, а де не розв’язується, так як є особливістю зовнішності. Навчіться любити себе!

Стосовно ж інших недоліків, від яких можна позбутися, наприклад вагою, сміливо приймайте рішення і позбавляйтеся від зайвих кілограм і комплексу. І правила як це зробити.

  • Не порівнюйте себе. Багато слідують нав’язаним ідеалам або стереотипу. Не варто турбуватися з приводу своєї зовнішності дивлячись на дівчину на обкладинці модного глянсового журналу. До їх зовнішності приклали свою майстерність візажисти, стилісти та інші фахівці. (прям вірші вийшли). Запам’ятайте, перевершувати потрібно тільки себе, а не картинку.
  • Подолайте свої страхи. Комплекси і страхи — стоять на одній сходинці. Боячись громадської критики, ви соромитеся викласти в інтернет своє натуральне фото, виступити перед публікою, заводити нових знайомих і т. д. Подолавши їх ви знайдете в собі сили для подальшого розвитку.
  • Не створюйте нові комплекси. Багато дівчат не встигнувши позбутися від одного комплексу, як тут же собі придумують новий.
  • Будьте справжньою. Як би банально це не було, але вас люблять не за ідеальне обличчя чи фігуру, не за ідеали, а за те, яка ви насправді, справжню. Прислухайтеся до людей, які вас оточують, не керуйтеся вигаданими причинами.
  • Перемістіть увагу. Зосередьтеся на позитивних ваших якостях і їх розвитку, не думайте про недоліки. Якщо вашим комплексам супроводжує поганий настрій, то частіше згадуйте моменти коли ви були щасливі. Нехай це стане віртуальним якорем для життєрадісного і веселого настрою.
  • Самовдосконалення. Не кому напевно не потрібно пояснювати чому для кожної людини так важливо розвиток, самовдосконалення, рух вперед. Ці речі можуть допомогти вам позбавитися від комплексів. Стаєте кращим, йдіть до нових вершин, розвивайте свій розум і тіло. Робіть це не для того щоб комусь щось довести, а робіть це, перш за все для себе коханої.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: