Як позбутися від ліні

Сьогодні мова піде про психологічний і, як наслідок, фізичному стані, що сильно гальмує рух до задуманої мети, – про лінь. Кожному з нас доводилося стикатися з цим станом.

Звичайно, бувають моменти, коли хочеться просто відпочити, трохи подрімати, можливо, поїхати куди-небудь за місто на природу, або навіть в іншу країну. Все вірно, відпочивати абсолютно необхідно. Але небезпека підкрадається зовсім непомітно, як пантера, і обволікає у міцні і підступні лапи ліні. Лінь – це стан, коли людина усвідомлює, що треба щось зробити для того, щоб отримати необхідний результат, але все одно нічого не робить, ніби невидимими нитками зв’язані руки й ноги.

Ці нитки реально існують в голові і стримують від будь-яких дій, що заважають досягти поставленої мети або вирішити конкретну задачу. Лінь виникає через відсутність внутрішнього бажання що-небудь робити. Це коли вами керує не «хочеться», а «треба». Коли вам необхідно виконувати дії, робити які немає бажання. Ось тоді і виникає відторгнення цих дій на підсвідомому рівні.

Чи можна боротися з лінню? Звичайно ж, так. Є цілком дієві методи, які дозволять вам вивести лінь з голови, як антибіотики виганяють віруси з організму. Про них і поговоримо нижче. Просто зробіть перший крок Як говорить древня китайська приказка: «Дорога в тисячу лі починається з першого кроку». Просто зробіть перший крок. І не важливо, що він незграбний і смішний. Головне, що він буде зроблений. Потім ви помітите, що кожен наступний крок дається все легше і легше.

І вже повірте, настане період, коли ваші дії будуть доведені до автоматизму і питання ліні просто стане неактуальним. Це дозволить вам придбати звичку завжди активно діяти і доводити розпочату справу до кінця. План дій Вам буде набагато легше рухатися вперед, якщо ви будете озброєні чітким і конкретним планом дій. Це дозволить завжди розуміти, на якому етапі ви знаходитеся і що слід робити зараз. Без плану ви як водій, який не знає маршруту і не має дорожньої карти.

Вам буде дуже важко зробити перший крок, якщо ви не уявляєте, в якому напрямку його робити.

Фізіологічні методи Коли ви лежите на дивані і вами повністю оволоділа лінь, і немає сил і бажання взятися, наприклад, до написання звіту. Можу порадити вам дуже хороший метод, який струсне вас, зарядить енергією і дозволить приступити до необхідних дій. Він полягає в фізіологічної активації.

Все що від вас вимагається – це фізичні рухи, причому будь-які. Це можуть бути присідання, віджимання від полу, підтягування або просто активна прогулянка по вулиці. Можете включити свою улюблену мелодію і просто потанцювати будинку, щоб вас ніхто не бачив. Це дозволить вам розігнати кров і додасть великий заряд енергії для необхідних дій. Потім відразу ж приступайте до роботи. Ще один хороший метод, який дозволить завжди тримати розум в свіжому стані, – це звичка випивати по склянці чистої води кожні дві години.

Мова йде не про чай, кава, компотах або інших напоях, а про чистої питної негазованої води. Робіть всі справи відразу Керуйтеся за життя правилом: «не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні». Воно допоможе вам не накопичувати купи справ, які давно вже треба було зробити. Вони накопичуються як сніжний ком і сильно впливають на продуктивність праці людини, відбирають енергію, так як людина постійно думає про те, що «треба б якось зробити».

Не починенный вчасно кран, не написаний звіт, затяжний ремонт, відкладання відвідування стоматолога – це одні із справ, які треба вирішувати вчасно. Існує правило 72 годин, згідно з яким, якщо ви вирішили щось зробити і протягом 72 годин так нічого і не зробили, то, швидше за все, ви вже ніколи до цього не станете.

Робіть все вчасно, як тільки вирішили, що це треба зробити. Це виробить звичку бути активним і вирішувати всі питання вчасно, крім того, ви будете вважатися людиною, у якого слова не розходяться з діями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: