Як позбутися від сухого мозолячи

Як правило, сухі мозолі, є результатом певних фізичних дій, наприклад копання, чищення овочів та ін Найчастіше вони з’являються на пальцях рук, хоча з-за носіння дуже тісною, або не підходящої вам взуття, вони можуть з’явитися і на ногах. Природно, що багатьох людей хвилює питання як позбутися від сухого мозолі?

Кілька перевірених рецептів для тих, хто хоче знати, як позбутися від сухого мозолі, народними засобами:

Вам знадобляться: молоко, алое, чорнослив, лимонна кірка, цибулиння, тваринний жир, прополіс, олія.

 • Протягом чотирьох днів, перед сном, змащуйте ділянку мозолячи рослинним маслом, одночасно з цим масажуючи і розминаючи мозоль. На четвертий день, мозоль повинна розм’якшитися і з часом зникнути.
 • Накладайте на мозоль, «коржик» з тваринного жиру і прополісу.
 • Складіть в невелику ємність, цибулиння, і залийте її столовим оцтом, після закрийте ємність компресорної папером так, щоб не проходило повітря, і настоюйте при кімнатній температурі протягом чотирнадцяти днів. Після цього, попередньо змастивши шкіру навколо мозолі вазеліном, використовуйте лушпиння як компрес для мозолі, який потрібно поставити на ніч. Вранці зніміть компрес, і, розпарити мозоль, зіскоблити її.
 • Распарьте мозоль, а потім, на ніч, прив’яжіть до сухої мозолі лимонну кірку з м’якоттю, повторюйте ці дії протягом трьох днів, після чого акуратно зніміть мозоль.
 • Ретельно вимийте лист алое, обріжте колючки по краях листа, і розріжте лист уздовж. Після цього, потрібно буде покласти лист на мозоль м’ясистою стороною, і закріпити його за допомогою лейкопластиру. Лист тримати протягом доби, що б мозоль пом’якшилася до підстави, а потім акуратно знімаємо її.
 • Видалення сухої мозолі за допомогою чорносливу і молока, відбувається наступним чином: Для початку потрібно прокип’ятити сто грамів молока з чорносливом протягом двадцяти хвилин. Після цього вам потрібно буде вийняти з чорносливу кісточку, і докласти чорнослив до мозолі. Після того, як компрес охолоне, візьміть новий чорнослив, і повторіть те ж саме. Подібну процедуру потрібно виконувати приблизно десять раз на добу.
 • Тепер, знаючи як позбутися від сухого мозолів за допомогою народних засобів, не витрачаючи особливих зусиль, ви можете обійтися без походів до лікарів.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: