Як позбутися від тяжкості ранкового похмілля?

Корейські вчені з національного Чунгнамского університету представили свій новий винахід, яке допомагає людям уникнути похмілля. Після проведеного напередодні алкогольного застілля. Шляхом досліджень вони прийшли до висновку: людському організму необхідно достатня кількість кисню. І для того, щоб відбулося окислення алкоголю до стану води та двоокису вуглецю, і додали в горілку кисень.

Після проведення низки дослідів виявилося, що протверезіти від винайдену ними горілки можна на 25-30 хвилин швидше, ніж від звичайного алкоголю. Але, найголовніше – горілка з додаванням кисню не викликає у людей з ранку проблеми зі здоров’ям. Кисень, потрапляючи в організм, швидше розщеплює і виводить алкоголь.

Новий продукт на ринку

Даний експеримент вчені проводили на алкогольному напої корейської компанії Sunyang Co і та, скориставшись відкриттям, випустила на ринок алкогольних напоїв соджу – «02Lin». І, хоча фортеця цієї горілки складає всього 20 градусів, а її складу більше схожий на опис оздоровчого коктейлю – напій користується величезним попитом у покупців.

Він, згідно з твердженнями творців, здатний наситити клітини тіла енергією і прояснити мозок. Крім того, горілка, насичена киснем сприяє підтримці здорового вигляду, роблячи шкіру гладкою і пружною.

Поки невідомо, чи з’явиться такий «чарівний напій» на російському ринку і можна кисень змішувати з іншими алкогольними стравами, зокрема, з нашої російської сорокаградусної горілки, але можу поділитися одним цінною порадою – як пережити тяжкість ранкового похмілля?

Нейтралізуємо наслідки похмілля

Щоб не відчувати болісного стану, нейтралізуйте шкідливий присутність алкоголю в організмі за допомогою звичайного, але дуже корисного продукту – меду. Фруктоза, що входить до складу меду, перетворить шкідливі речовини (токсичні ацетальдегід) в оцтову кислоту, яка без нанесення шкоди організму, переработается сама по собі в процесі метаболізму. Мед запобіжить процес розпаду токсичних речовин у вашому організмі, зберігши тим самим, ваше здоров’я.

З’їжте за ранковим сніданком шматочок хліба, щедро намазаний медом і, токсини покинуть ваш організм, а ви позбудетеся від м’язової і головного болю. Будьте здорові і ніколи не випробовуйте болісного стану – ранкового похмілля!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: