Як познайомити батьків

Рано чи пізно у серйозних відносинах настає момент, коли пора батькам закоханих познайомитися. Цей етап дуже важливий як для вас, так і для них. Адже якщо ви плануєте продовжувати ваші відносини і хочете створити сім’ю, то без батьківського схвалення не обійтися. Напевно кожен боявся знайомитися з батьками свого коханого, що вже говорити про знайомство батьків один з одним. Але насправді все набагато простіше і легше, ніж може здатися, потрібно всього лише дотримувати деякі правила.

Батьків не вибирають

По-перше, вам необхідно правильно вибрати місце зустрічі родин. Пам’ятайте, що від того, якою буде обстановка, багато в чому залежить атмосфера і настрій розмови. Якщо у вас з молодою людиною є окреме житло, то було б добре зібрати всіх саме там на сімейний обід або вечерю. Перш потрібно прибратися в будинку, прибрати з очей геть зайві речі і те, що батькам краще не бачити.

На цьому обіді особливу увагу звернуть на те, що ви приготуєте, так що доведеться постаратися. Зустріч в ресторані буде віддавати офіціозом, може виникнути напружена обстановка. Тому, якщо це необхідно, ресторан потрібно вибирати обережно. Непогано було б зібратися на природі. Невимушене проведення часу і свіже повітря сприяє дружньому спілкуванню, цим можна скористатися.

Вам потрібно спробувати уникнути незручних пауз у спілкуванні. Дізнайтесь, чим цікавляться батьки коханого і хоч трохи почитайте про це в інтернеті. Спробуйте продумати теми, які можуть бути доречними для обох сторін. У ваших батьків повинні бути хоч якісь точки зіткнення інтересів, їх просто потрібно знайти. Уникайте релігійних та політичних тем. Дізнайтеся у хлопця, що може вивести з себе його батьків, які теми неприйнятні і намагайтеся регулювати розмову за столом таким чином, щоб уникнути їх.

Не встановлюйте своїм батькам правил зустрічі. Не вказуйте їм, у чому потрібно прийти і про що говорити. Повірте, їм і так ніяково, вони і самі хочуть створити про себе позитивне враження. Не переживайте, всі присутні дорослі і розумні люди, ніхто не хоче вашій парі нічого поганого, так що батьки будуть намагатися з усіх сил.

Налагоджуємо стосунки зі свекрухою

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: