Як правильно голити зону бікіні?

Для того щоб привести зону бікіні в порядок слід використовувати виключно чоловічу бритву і ні в якому разі не одноразову, яка швидко тупиться. Вибір на чоловічу бритву впав не випадково. Вся справа в тому, що на жіночих бритвах стоять обмежувачі, які виконують захисну функцію і захищають ноги від порізів, бо вони не такі гострі, як чоловічі. Крім того жіночі бритви призначені для рівних поверхонь, тому непридатні для зони бікіні. Особливу увагу слід приділити гостроти бритви, оскільки гоління затупившейся бритвою призведе до подразнення і восспаленияю шкіри.

Щоб гоління пройшло гладко, для такої тонкої справи варто вдатися до допомоги спеціальних гелі для гоління, причому абсолютно неважливо чоловічі вони будуть або жіночі. Відмовтеся від використання мила, оскільки воно сушить шкіру. Крему також не підійдуть для цієї процедури.

Перед початком проведення процедури рекомендовано прийняти гарячу ванну. Крім того можна підстригти волосся, щоб забезпечити більш комфортне гоління. Однак цей момент виключно індивідуальний і необов’язковий. Обполосніть інтимну зону теплою, ні в якому разі не гарячою або холодною водою. Повільними масажними рухами нанесіть на волосся гель для гоління і почекайте пару хвилин, щоб волосся могли його увібрати і стати більш м’якими. Тільки після проведення цих маніпуляцій, можна приступати до безпосереднього гоління інтимної зони. Для більшої зручності приготуйте заздалегідь дзеркало.

Починати гоління слід дуже обережно, слід трохи розгладжувати нерівну шкіру лобкової зоні. Голити необхідно виключно уздовж лінії росту волосся. В іншому випадку шкірне роздратування і врослі волосся забезпечені. А воно вам потрібно?

Після завершення процедури слід обробити зону бікіні лосьйоном після гоління або засобом, що сповільнює ріст волосся.

Якщо під час гоління шкіра була поранена, то перш ніж обробляти поверхню лосьйоном після гоління, потрібно продезінфікувати ранку перекисом водню. І вже після цього скористатися доглядають за шкірою засобом.

Залишайтеся завжди красивою і доглянутою.

До речі, цікаві статті як схуднути

і багато різноманітні статті на тему Дієти можна прочитати на нашому порталі.

Будемо вдячні якщо ви поділитеся інформацією з друзями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: