Як правильно маска наноситися на обличчя

Несприятлива екологічна обстановка, наявність у продуктах харчування нітратів, ГМО, барвників, ароматизаторів і консервантів, сидяча робота, неправильний питний режим, стреси, — всі ці фактори аж ніяк не самим позитивним чином впливають на стан нашої шкіри. Тому на сьогоднішній день регулярна турбота про шкіру за допомогою спеціальних косметичних засобів – це запорука її здоров’я та краси. А підтримати і закріпити отриманий результат допоможе маска, в першу чергу та, яка легко і просто приготувати в домашніх умовах.

Існує величезна кількість самих різноманітних масок. За своїм призначенням їх можна розділити на:

— маска для сухої шкіри;

— маска для нормальної і жирної шкіри;

— маска для проблемної шкіри.

По своєму впливу поділ найчастіше досить умовно, оскільки одна і та ж маска одночасно може бути і тонізуючої, і зволожуючою, і поживною. Як правило, в окрему категорію виділяють тільки відбілюючі і очищаючі маски, спрямовані на виконання конкретного завдання.

Однак для того, щоб турбота про шкіру дійсно принесла користь, необхідно дотримуватися певних правил при нанесенні будь-якого виду масок.

Як правильно наноситься маска

Наша шкіра ніжна і схильна до мікротравм і ратяжениям, тому при нанесенні масок необхідно:

— звертатися з шкірою дуже дбайливо: не терти і не розтягувати її;

— злегка масажувати шкіру ніжними рухами по масажних лініях обличчя, починаючи з підборіддя;

— обов’язково очищати шкіру перед процедурою (нанесення маски після гарячого компресу або парової ванночки особливо ефективно);

— закривати область навколо очей ватними тампонами, змоченими міцним чаєм або настоєм з трав (як варіант – можна просто змащувати спеціальним поживним кремом);

— стежити за часом і не тримається така маска на обличчі (особливо таку, яка при висиханні перетворюється у плівку) більше 20 хвилин (особливо таку, яка при висиханні перетворюється на плівку);

— розслабитися і полежати нерухомо під час процедури: це сприяє більш глибокому проникненню поживних речовин;

— в кінці процедури м’яко видалити маску прохолодною кип’яченою водою або трав’яним відваром і протерти шкіру кремом або лосьйоном.

Крім того, варто пам’ятати, що маски рекомендується застосовувати курсами: перший місяць — один-два рази в тиждень, потім півтора-два місяці перерву і потім знову повторення курсу.

Будьте красиві і бережіть красу вашої шкіри!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: