Як правильно підібрати меблі

Ви придбали нову квартиру, або просто зробили ремонт і вирішили викинути стару меблі. Вообщем вам потрібна нова меблі. Багато людей бездумно купують нові меблі. Даремно. Меблі коштує досить дорого і багато купують її на довгий час. Вибирати її потрібно з особливою ретельністю і обережністю. Не так давно я купувала собі шафа. Довго ходила по меблевим магазинам, прискіпливо вибирали і нарешті знайшла. З першого погляду я зрозуміла, саме такий шафу в спальню я хочу собі. Вообщем купила, мені його привезли і виявилося, що шафа не підходить за розмірами. Засмутилася звичайно моторошно, але зате тепер я міряю завжди з запасом.

План правильного вибору меблів

 • Пишемо список того, що вам потрібно придбати. Беремо папір і ручку і складаємо список необхідної меблів. Заздалегідь поїздите по магазинах, подивіться на цінники і поруч з кожним пунктом вашого списку проставте приблизну ціну. так буде легше визначитися з сумою витрат.
 • Визначтеся зі стилем і кольором вашої меблів. Постарайтеся уявити, як вона буде виглядати у вашій кімнаті. Колір і стиль занесіть в ваш список.
 • Тепер намалюйте план вашої кімнати зі всіма розмірами (візьміть до уваги батареї, ніші тощо). Визначтеся, як ви розмістите речі у вашій кімнаті. Напишіть приблизні розміри.
 • Ідіть по магазинах з вашим списком, намагайтеся знайти підходящу меблі. Меблі вибирайте з особливою увагою. Вона повинна бути зроблена якісно зроблена (не соромтеся мацати, чіпати й примірятися до меблів).
 • Визначилися з покупкою. Впевнилися в її якості і надійності. Відмінно! Купуйте її! Не забувайте про гарантійні талони. До речі, якщо меблі не підійшло або не сподобалося, протягом 2 тижнів ви маєте повне право повернути або обміняти товар.
 • Якщо ви прочитали нашу статтю і «взяли її на озброєння», то ви без проблем зможете правильно підібрати меблі. Сподіваюсь, що сайт для жінок MuZhikof.net допоміг вам.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: