Як правильно реагувати на критику чоловіка

У будь-яких стосунках рано чи пізно знаходиться місце для критики. Якщо чоловік критикує вас, це ще не значить, що пора бити тривогу і замислюватися про міцності вашого шлюбу. Як правильно реагувати на критику чоловіка?

У таких ситуаціях багато залежить від вашої реакції на його критику – якщо вона буде правильною, від критичних зауважень з боку коханого можна навіть винести користь.

Реагувати на критику

По-перше, чітко усвідомте для себе, що критика з вуст чоловіка – це не привід для образ. Звичайно, є винятки. Наприклад, дуже складно нормально відреагувати на таку критику, яка ґрунтується на яких-небудь порівняннях.

Якщо чоловік прямим текстом заявляє, що вам не вистачає чогось, що є в іншої жінки це вже не критика, а швидше необґрунтовані або невміло висловлені претензії. Мабуть, кращий відповідь на подібні зауваження – так і сказати чоловікові: «Ти думаєш, що порівнюючи мене з ким-то, ти можеш чогось досягти?» Не бійтеся висловити свою образу з цього приводу.

Невдоволення або небайдужість

Майже у всіх інших ситуаціях краще всього сприймати критику чоловіка як його небайдужість до вас і вашому шлюбу. Задумайтеся: якщо він говорить про те, що можна було б поліпшити, виходить, він зацікавлений в роботі над вашими відносинами.

Ніколи не виправдовуйтеся

Головні помилки, які допускають жінки в подібних ситуаціях – це виправдання або відповідна критика. Якщо почати виправдовуватися у відповідь на критичні зауваження, це буде виглядати як неготовність розумно прийняти критику. Ну а якщо у відповідь на будь-яку критику розповідати чоловікові про його власних промашках і недосконалості, такі діалоги можуть призвести лише до взаємних образ і сварок.

Найкраща реакція на критику з боку чоловіка – поговорити про висловленої ним проблему якомога докладніше. Адже ви можете неправильно зрозуміти, чого саме домагається улюблений, особливо якщо він висловлюється загальними фразами.

Спробуйте поставитися до будь-якого зауваження чоловіка до вашого спільного проекту, маленькому або великому, над яким ви будете працювати разом. Запитуйте, що конкретно йому не подобається, пропонуйте свої варіанти вирішення проблеми. А якщо вам неприємна форма, в якій чоловік робить вам зауваження, так і кажіть – «Я рада, що тобі не все одно, але мене ображає твій тон (те, що ти сказав мені це при сторонніх, те, що ти дозволяєш собі глузування тощо)».

Може у вас є свої варіанти — Як реагувати на критику чоловіка.

Пишіть, будемо дуже вам вдячні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: