Як прибрати смітинку з ока

Напевно, кожна людина на планеті Земля відчував страшну і неприємну біль від потрапила в око смітинки, але не кожен знає, як прибрати смітинку з ока. Більш того, багато хто абсолютно не правильно намагаються витягти скалку з ока.

Ні в якому разі не намагайтеся видалити смітинку з ока за допомогою носової хустки, рушники або звичайного пальця! Ваші руки і речі не стерильні, а потрапила на око бруд може призвести до сумних наслідків, аж до того, що ви не зможете відновити зір.

Тепер давайте я спробую вам пояснити, як правильно прибрати смітинку з ока.

  • Для початку спробуємо витягти сторонній предмет без використання сторонніх предметів, просто поморгаем як можна довше для того, щоб утворилися сльози, які й витягнуть набридливу смітинку. Якщо не допомагає, то спробуйте обертати очне яблуко по колу.
  • Якщо витягти скалку з ока не виходить, то візьміть чисту (краще кип’ячену) воду, наберіть її в долоні і опустіть туди око, після чого починайте активно моргати.
  • Подивіться, куди саме потрапила смітинка, може вона потрапила під верхню повіку. Якщо це так, то відтягніть верхню повіку, а направте погляд вниз. Зачерпніть долонькою теплу кип’ячену воду і полийте їй на те місце, де знаходилася смітинка.
  • Якщо смітинка знаходиться під нижнім століттям, то робляться схожі дії. Відтягніть нижню повіку, а направте погляд вгору. Промийте око кип’яченою водою.
  • Якщо нічого не допомагає, то можливо, що смітинка впилася вам в око. Це вже дуже серйозно і може призвести до втрати зору, так що ви повинні негайно звернутися до окуліста.
  • Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
    Добавить комментарий

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: