Як розбудити почуття угасшие

Ваші почуття згасли, заснули, а адже так хочеться щоб все було як багато років тому. Здрастуйте, з вами наш сайт Muzhikof.net і не дуже нова, але дуже потрібна тема. Треба сказати прямо, ця стаття не для молодят, і не для молодих пар, які тільки зустрічаються. Це для тих, хто вже багато років у шлюбі, і не знають як розбудити своє почуття любові.

Рад, і порадників, є багато, але, ми підемо за іншою стежкою. Щоб зрозуміти все це, відмотаємо час назад, і згадаємо що було.

А було таке, ну, принаймні у багатьох. Ви зустрілися, познайомилися, бігали один до одного на побачення. Рахували дні, години, хвилини, до зустрічі один з одним. Це була любов. Потім ви одружилися, і через три, п’ять років, ви помітили що колишніх почуттів ні, так ви, любите один одного, але це не те. Так куди зникає любов?

Вона не йде, її просто-напросто завалює домашня рутина, монотонність життя, і інший сімейний буденний непотріб. Ну, самі подивіться, як багато живуть, з будинку на роботу і назад. Як говоритися прийшли з роботи, поїли і за своїм «кутах». Кожен зайнятий своїм якимось справою. А адже в молодості все було не так. Є два порівняно непоганих способу як освіжити ваші почуття. Це звичайно не будить як в молодості, але вас підбадьорить.

Перше що можна зробити, це роз’їхатися на пару-трійку тижнів. Роз’їхатися, а не розлучатися. Вам просто треба відпочити один від одного. Ось так просто, дружина взяла квитки в одну сторону, чоловік в іншу, і розбіглися на відпочинок. Зустріч в квартирі після відпочинку. Звичайно, цей спосіб підходить не всім, та і то треба безмежно довіряти один одному, знаючи, що друга половинка опинившись на вільних хлібах не пуститься в усі тяжкі. І не привезе з відпочинку «оленячі роги».

Другий варіант думаю, сподобається більше. Вам просто треба згадати молодість. Згадайте коли ви зустрічалися, ви що, цілодобово сиділи вдома? Звичайно немає. Все що потрібно, так це три рази в тиждень, відвідувати розважальні заклади. Ви можете сходити на каток, походити по вечірках, зайти в кіно, нарешті на дискотеку завалитися. І не треба думати, якщо вам трохи за сорок, це не ваше, що ви вийшли з віку. Це не так, тільки ті хто так думає, швидко старіють.

Вся ця енергетика, весь цей драйв розбудять у вас колишні почуття. Ви знову повернетеся в «молодість», і як в молодості будете любити один одного. Тільки не ходіть в театр чи оперу, це досить-таки гнітюче видовище. Йдіть туди, де важило, і так буде легкий ваш шлях. На цьому все, поки що.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: