Як швидко досягти оргазму

Одне з основних відмінностей людини від тварини полягає у відношенні до сексу. Тому що ми – чи не єдині істоти на плані Земля, які займаються сексом не тільки для продовження роду, а, в першу чергу, – для отримання насолоди, задоволення і фізичної( отримання оргазму), і морального.

Як отримати оргазм?

Чоловікам в даному питанні, набагато простіше( як і у багатьох, до речі, інших), так як оргазм у них трапляється під час занять сексом практично в 98% випадків, а ось у жінок… — по-різному.

Інші дами взагалі не мають вищої сексуального задоволення, навіть якщо довго перебувають у шлюбі і дуже люблять власних обранців. І фактор у більшості випадків ні в якому-небудь фізіологічному невідповідність або патологіях кого-небудь з партнерів, а в самій дамі, точніше, в її голові. Більша кількість жінок ставляться до сексу, як до чогось буденного, навіть механічному, займаються їм лише, » щоб чоловік відстав «, » щоб швидше лягти спати » і т. д. і при цьому постійно скаржаться, що не можуть отримати оргазм.

Природно, з сучасним ритмом життя, величезною кількістю проблем і щоденних стресів, важкими умовами роботи, що повалилися на наші милі головки, трапляється, що й справді » зовсім не до цього «. У такі моменти необхідно елементарно відпочити і добряче відіспатися, і якщо ваш чоловік вас дійсно любить, він це обов’язково зрозуміє.

До сексу, щоб він був дійсно хороший, необхідно ставитися як хорошому вину, а не як до дешевенької газованій воді, цінувати його. Для досягнення вищої насолоди, жінка зобов’язана бути, насамперед, налаштована на це і фізіологічно( збуджена, простіше кажучи), і морально( повинна відчувати ніжність і закоханість партнера, турботу про себе, чути приємні слова і т. д.).

Сексологи рекомендують дамам навчитися перед заняттями сексом повністю розслаблятися і відволікатися від усіх існуючих проблем, налаштовуючись лише на позитив. Не повинно бути нічого, не рахуючи вашого партнера і ваших відносин зараз і тут. Дуже чинним вважається еротичний масаж, спільний перегляд еротики і просто – розмови про того, кому що подобається секс, хто б що бажав випробувати. Тобто основний вам порада, милі жінки, необхідно навчитися переключатися лише на власного партнера, завжди прислухайтеся до своїх почуттів, балуйте себе, і потрудіться пояснити власному чоловікові, що секс – це не проста фіззарядка, а прояв любові і ніжності, тому діяти необхідно відповідно. Лише так у вас вийде!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: