Як схуднути до нового року на 20 кілограм

До параметрів фотомоделей нам, звичайно, ще далеко, але сказати по правді мене це не напружує, так і не дуже то хочеться.

Як відомо, що посидівши на всіляких дієтах, йде зайва вага, але разом з вагою і пропадає наша спокуслива форма грудей. Потім, я вам розповім як зберегти гарні форми і цього уникнути. Спочатку, про чудову дієті, яку на собі випробувала вже не одна моя подружка і отримала прекрасний результат.

Беручи масло чорного кмину за системою, можна не тільки скинути вагу, а поправити своє здоров’я. У нього багато позитивних якостей, чистить судини, кишечник, печінка. Курс, без відриву від виробництва, всього 2 місяці.

1-й тиждень пити по 1 чайній ложечці перед їжею і запиваете 1 склянкою чистої води.

2-й тиждень по 1 чайн.лож. але вже вранці і ввечері і так само запити по 1 склянці води.

3-й тиждень по 2 чайн.лож. вранці і ввечері і запивати по 2 склянки води.

4-я тиждень по 1 чайн.лож. тільки вранці і 1 стакан води.

Потрібно трошки обмежити себе в їжі, виключити картоплю, борошняне, солодке. І масло пити за 30 хвилин до прийняття їжі.

5-я тиждень п’ємо вже по 1 столовій ложці і не запиваємо, тільки вранці.

6-й тиждень по 2 стіл.лож. вранці і не запиваємо

7-я тиждень п’ємо 3 рази на день, за пів години до їди, по 2 чайн.лож. не запиваючи.

8-я тиждень вранці і ввечері, до їди, по 1 чайн.лож. і пити по 1 склянці води.

У ці два місяці намагатися страви поменше додавати жирів.

Курс можна повторити лише через 6 місяців. Але, це якщо у вас дуже великі проблеми з вагою, тому, що з цією схемою ви скинете 20 кілограм.

Повернемося тепер до звабливих форм грудей.

Дівчатка, щоб ваша груди не втратила форму, віджимайтеся.

Віджимайтеся і не забудьте, правильно пити воду.

Наша груди, не так влаштована як у чоловіків і складається не тільки з жирової і м’язової тканини, а ще з молочної залози. І від зневоднення вона втрачає свій обсяг. Важливо зберегти м’язову тканину і наповненість молочної залози. І тоді ваша груди завжди красивою і спокусливою.

Ще один маленький секрет для схуднення моїм читачкам.

Перед сном приймайте 1-2 рази в тиждень ванну для схуднення. Розчиніть в гарячій воді 100 гр.соди і 300 гр. солі, тільки не пірнайте в неї повністю. До пояса груди не занурюйте в цей розчин. Після чого можна не обтираючи, загорнутися в простирадло або надіти теплий халатик, лягти під ковдру і годинку полежати, погрітися. Бажано, звичайно, не потіти, ванна буде продовжувати свою дію по розщепленню жирів. Потім сполосніть під річним душиком і лягайте мирненько спати. Вранці, як мінімум, пів кілограма як і не було.

Так, що мої улюблені, користуйтеся мої перевіреними радами, але враховуйте протипоказання і залишайтеся завжди життєрадісними і стрункими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: