Як сподобатися чоловікові?

Сподобатися чоловікові? Не знаєте як йому сподобається? Ми розповімо вам всі секрети зваблювання чоловіків. Сьогодні ви дізнаєтесь: як одягнутися, щоб сподобатися чоловікові, як розмовляти і вести себе з ним, щоб спокусити його.

Як вести себе з чоловіком

Жінки часто не правильно поводяться з хлопцями, які сподобалися… Вони замикаються, червоніють, взагалі всіляко показують, що вони закохалися. Груба помилка! Ні в якому разі не можна показувати ваші почуття. Так це важко, але ваша поведінка можна сильно вплинути на подальші відносини. Уявіть, що він простий звичайний хлопець нічим не примітний. Примусьте його домагатися вас.

Про що розмовляти з чоловіком

Багато жінок просто губляться, коли з ними заводить розмову сподобався чоловік. Дійсно, розмовляти з протилежною статтю досить складно. Не варто заводити розмову на теми, які їм будуть не цікаві (навряд чи їм буде цікава кофточка з нової колекції). Постарайтеся розповідати цікаві та смішні історії. Взагалі говорите поменше, чоловіки люблять поговорити.

Що одягнути, щоб сподобатися чоловікові

Важливим фактором залучення чоловіків є зовнішній вигляд. Як відомо чоловіки люблять очима. Щоб сподобатися чоловікові, потрібно постаратися виділити свої достоїнства. Одяг, макіяж, зачіска — все повинно бути ідеально. Жінка повинна вразити чоловіка з першого погляду, щоб він «запал» відразу і надовго. Не забувайте про рамки пристойності. Ви повинні виглядати, як богиня, а ніяк «дівчина легкої поведінки».

Основні правила зваблювання чоловіки

 • Хочете сподобатися чоловікові з першого погляду — спочатку понравьтесь собі (дбайте про свою зовнішність і фігуру).
 • Не показуйте чоловікові, що він подобатися вам. Нехай він домагається вашої уваги, а не ви його.
 • Обов’язково уважно і з цікавістю слухайте чоловіка, навіть, якщо його розмови не цікаві.
 • Смійтеся над його жартами, навіть, якщо вони не смішні.
 • З першої ж розмови вивчіть чоловіка, дізнатися, що йому подобається. Від цих знань і будуйте свій подальший розмова, розмова на його інтерес, він повинен подумати, що у вас спільні інтереси.
 • Будь привітною, але в міру. Ти повинна сподобатися чоловікові, а не сказати йому: «Я твоя!»
 • Хлопці дуже довіряють порадам друзів. Вірний спосіб сподобатися чоловікові, сподобатися його друзям.
 • Не позбавляйте чоловіки щастя подбати про вас (якщо справа дійде до заміжжя, ви цієї турботи не побачите), смакуйте, поки можна.
 • Сподобатися чоловікові завдання не просте, але, засвоївши правила зваблювання, ви без праці захомутаете будь-якого хлопця.

   

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: