Як сподобатися дівчині

Так іноді складається в житті, що хлопцям подобаються дівчата яким вони не подобаються.

Як же до неї підійти? Як з нею поговорити? Що їй сказати? Як себе вести?

До кожної окремої дівчині потрібен свій підхід, особливий. Щоб звернути на себе увагу потрібно докласти трохи зусиль. Зробити благородний вчинок, зробити корисну справу, ну і звичайно стежити за собою, за своїми словами, поведінкою. І не тільки дотримуватися гігієни.

Дівчата абсолютно всі різні, давайте розглянемо всі типи.

  • Муза — творчі, різнобічні особистості. В житті багато розмовляють і багато роблять. Чоловіки, які знаходяться поруч з таким типом дівчат, поступово стають мрійниками.
  • Господиня — для таких дівчат головне благоустрій навколо, свого простору. Вона любить порядок, стримана, керується логікою.
  • Подарунок — у таких дівчат на першому місці стоять почуття і емоції. Любить подарунки та сюрпризи. Своє віддасть перевагу чоловікові, який більше за всіх і краще, буде надавати їй знаки уваги.
  • Воїн — енергійні, безстрашні. Воліють сперечатися, доводити свою точку зору. Люблять керувати і наказувати. Зазвичай такі дівчата довіряють своєму обранцеві, але тримають все під контролем.

Як же сподобається дівчині?

Перед завоюванням її уваги, дайте собі оцінку, як би з боку.

Для жіночої статі на одному з головних місць варто зовнішній вигляд. Адже це старе як світ, що зустрічають по одягу. Я не думаю, що якщо у вас буде брудна і неохайна одяг або немиті волосся, дівчина зверне на вас увагу. Ні, ну звичайно зверне, але зовсім не таке як вам би хотілося.

Слідкуйте за собою, своєю гігієною. Приймайте душ, чистіть зуби, користуйтеся одеколоном, зрештою, не забувайте про нігтях.

Переходимо до спілкування. Для зародження симпатії, нам як мінімум, потрібно спілкування з нашим об’єктом. Слабка стать, як відомо сприймає любов своїми красивими вушками. Скажіть їй приємні слова, компліменти. Зробіть так, щоб вона посміхнулася. Цією посмішкою ви закладете собі хорошу основу для подальшого просування до успіху. Розвивайте тему далі, поговоріть з нею якийсь кінокомедії, яку, вона теж бачила. З’ясуйте, чи може у вас є спільні інтереси, хобі. Це буде вам приводом для наступної зустрічі.

Якщо у вас стоїть мета закохати дівчину в себе, проводите з нею більше часу, стати її другом. тільки не перестарайтеся, не будьте нав’язливими. Проявіть терпіння, вам повинні довіряти.

Що робити, щоб сподобатися ?

Нагадуйте дівчині, що ви не просто їй друг, а ще й просто хороший хлопець.

При зустрічі з нею грайливо розмовляйте, відкрито і чисто посміхайтеся, дивіться в очі. Дівчата відчувають мову емоцій і тіла.

Говоріть компліменти, будьте уважні й виховані.

Помічайте зміни, що відбуваються в ній. Наприклад зачіску, колір волосся, манікюр, нові туфельки.

Переходимо до тактильного контакту.

Допоможіть дівчині одягнути верхній одяг, подайте руку при вході або виході, перед сходами.

Якщо ви відчуєте взаємність, натякніть їй на свою симпатію. Вам дадуть відповідь невимушено або кокетливою недвозначною фрази, значить, ви на вірному шляху. Зверніть увагу як дівчина на вас дивиться. Дайте їй зрозуміти, що вона вам не байдужа.

Як сподобатися дівчині на першому побаченні?

З’ясувавши її інтереси запросіть її кудись сходити. Наприклад в кіно, музей, театр чи просто кафе, ресторан. Будьте щедрим, але не марнотратним.

Якщо ви прийдете з букетом квітів, це буде великий плюс у вашу користь.

Їй більше розповідайте про себе, щоб вона відчула ваші серйозні наміри.

Дізнайтеся, що може зробити її щасливою, які у неї бажання.

Дівчатам подобається коли хлопець пам’ятає про що вона говорила раніше.

Дотримуйтесь наших порад і жодна дівчина не встоїть перед вашим шармом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: