Як стати ідеальною жінкою для чоловіка

Кожна жінка знає, якими якостями повинен володіти ідеальний чоловік. А якими якостями повинна володіти ідеальна жінка?

Будьте різноманітною і непередбачуваною

Зі своїм чоловіком потрібно бути різною. То крихітною дівчинкою, то пристрасною коханкою, то дбайливою господинею, то гордої принцесою. Але тільки не затримуйтеся в одній ролі надовго!

Зважайте зі своїм чоловіком, яким би він не був

Ніколи не пиляйте свого чоловіка. Подумайте, чи сподобалося б вам, якби вам без кінця робили зауваження. Не вказуйте при всіх на його помилки, краще тактовно запропонуйте свої варіанти. І пам’ятайте, що чоловіки як діти, їм потрібна похвала.

Будьте надійним тилом

Нехай ваш улюблений знає, що він може покластися на вас у складну хвилину, що ви будете поряд і в горі, і в радості.

Любите саму себе

Запам’ятайте, якщо ви не будете себе любити, вас ніхто не полюбить. Поки з вами зручно, чоловік буде з вами. Але він без праці може піти до іншої. Плекайте і балуйте себе.

Не бійтеся лаятися

Сварки — це своєрідний джерело енергії. Без них не буває солодких примирень, і їх відсутність тільки шкодять стосункам.

Перестаньте бути другом

Після шоколадно-цукеркового періоду, коли йде пристрасть, у багатьох дам виникає бажання стати чоловікові справжнім другом, і вони починають цікавитися тим, що і він. Це бажання може призвести до того, що дуже скоро ви срастетесь настільки, що вам не про що розмовляти, а також ваш улюблений стане сприймати вас як сестри.

Секс, секс і ще раз секс

Одним з найважливіших складових щасливого шлюбу є секс. Будьте креативної, нехай секс у вашому житті стане непередбачуваним і спонтанним.

Станьте берегинею вогнища

Будьте зразковою господинею, готуйтеся до приходу чоловіка щодня. Готуйте що-небудь смачненьке на вечерю, це покаже вашому чоловікові, як ви дбаєте про нього.

 

Розмовляйте один з одним

Діліться з чоловіком останніми новинами, не мовчіть про нагальні проблеми, тільки робіть це у відповідний момент.

Робіть все в міру

Не будьте весь час жертвою, і не грайте в самопожертва, це з часом починає дратувати чоловіка, і він піде. Або навпаки, перестаньте вимагати нездійсненних речей.

Думка чоловіків

Чоловіки відповіли, що завжди буде з тією жінкою, яка буде розумною, красивою, терплячою, доброю і охайною, буде смачно готувати, говорити по справі, не буде відмовляти в сексі своєму чоловікові. До того ж вона буде вміти надихати його, так що він завжди буде відчувати себе красивим, розумним і успішним. І при цьому не забувати, що він такий завдяки коханій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: