Як стати ідеальною парою

Всі ми мріємо про щасливе життя, представляємо у своїх мріях романтичні вечори, ідеальну сім’ю і вічну любов. Але в житті, на превеликий жаль, виходить все не так гладко. Конфлікти, сварки, непорозуміння та зрештою — розлучення. Давайте поговоримо про те, як же все таки стати ідеальною парою.

Припустимо таку ситуацію, по вулиці йдуть закохані. Жінка, не приховуючи, милується собою, звичайно, вона ж приваблива і красива. Чоловік на її тлі залишається на задньому плані. І швидше за все в їх відносинах відбувається та ж ситуація.

В житті, набагато важливіше, щоб від жінки йшов посил, що вона їм пишатися. Для сильної половини це дуже важливо, тоді вони відповідатимуть взаємністю і ще більше будуть любити свою партнерку.

Одна з потреб чоловіки відчувати свою свободу, відсутність контролю. Чоловікам потрібно особистий простір більше, ніж жінкам. Йому важко бути завжди поруч, а тотальний контроль принесе зворотний результат, що потягне за собою зраду і обман. Та й психологія чоловіків така, що заборонений плід для них завжди солодкий.

Навчіться довіряти. Якщо безпідставні звинувачення марні, то чоловік зробить зло так, щоб це стало правдою. І він, буде робити вчинки, які б не коли не зробив, якщо б ви йому не підказали своїм недовірою і контролем. Він повинен отримати свободу, але при цьому відчувати себе потрібним. Покажіть їм , як вони для вас важливі.

В основному в наших сім’ях будується ієрархія так: головний — дитина, друга — мама і вже потім тато. Ну а під дитину все будуються, включаючи всіх рідних. І у них, в будь-якому випадку, виникнуть проблеми. Все робиться для малюка і подорослішавши, дитина стає егоїстом. Причому, дитина не винна в цьому, адже дорослі свідомо віддають себе в жертву Мама забуваючи про чоловіка віддає всю свою любов дитині.

Як в такій ситуації веде себе чоловік? Він все частіше тікає з дому, заводить собі коханку, починає випивати. Виглядає дивно….але такими вчинками він намагається звернути на себе її увагу. Він свідомо йде на скандал, нагадуючи про себе. Адже правильна формула сім’ї тато — на чолі, потім мама і тільки потім дитина. І така модель сім’ї і це доведено, забезпечує гармонійні стосунки в сім’ї.

Чоловік повинен знати і відчувати, що він капітан цього корабля, за ним йде його дружина і вона почуває себе впевнено і захищено. І на такому кораблі і діти будуть щасливі, а це можливо тільки в тому випадку, якщо щасливі батьки. Це дуже допоможе дітям у подальшому житті, адже батьки заклали правильний образ сім’ї.

Найбільший відсоток розлучень припадає коли діти входять у доросле життя і залишають батьківське гніздечко. Тому, що тільки дитина пов’язував цих двох. Ось ще і тому краще відразу будувати правильну формулу сім’ї.

Одна з найчастіших проблем у стосунках це те, що ми очікуємо від партнера вчинків, які притаманні нам. і відмовляємося розуміти, що чоловік, зовсім інша людина і у нього зовсім інші потреби.

Існує п’ять мов любові:турбота, дотику, проведений разом час,подарунки і ласкаві слова. У кожної людини ця мова індивідуальний, бувають комбінації. Вам не хто не обіцяв, що вони співпадуть.

Наприклад, жінці, щоб відчувати себе потрібною і бажаною, потрібні дотики. А у її партнера зовсім іншу мову кохання, в пріоритеті у лагідні слова і подарунки. І як би він не намагався проявляти турботу і обдаровувати її подарунками, поки він її не обійме і не поцілує, вона буде відчувати і вважати, що вона йому не потрібна.

Щоб зрозуміти, що важливо для вашого партнера, придивіться, що він для вас робить. Отже, саме цей вид любові, він розуміє і хотів би отримати взаємність. Коли основна потреба буде задоволена, значить і інші знаки уваги будуть зрозумілі і оцінені по достоїнству.

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: