Як стати найкращим татом

Будьте прикладом для своїх дітей — дівчинка, яка проводить час з батьком, і в нього багато любові і тепла для неї, так і вона буде ставитися до свого хлопця в майбутньому і до майбутнього чоловіка.

Батько, який вчить свого сина, що важливо в житті, вчить його відповідальності, смирення і чесності, може бути впевнений, що він це принесе майбутнє. Папа грає величезну роль в житті дітей і багато залежить від нього, хто в майбутньому будуть його діти і будуть вони хорошими людьми.


Будьте вчителем (хорошим) — якщо ви навчіть своїх дітей, що добре, а що погано, ви даєте їм краще, тому що в майбутньому ви побачите, як вони роблять правильний вибір.

Знайдіть час, щоб поділитися з родиною — сніданки, обіди та вечері разом. Це буде один з найважливіших моментів у вашому сімейному житті, які скріплюють ваші кайдани. Це важливий час, тому що ви можете бути разом все це час.
Читайте своїм дітям — у світі, де домінує телебачення, добре, коли тато намагається знайти час і читати для дітей. Читаючи дитині він стає краще, спокійніше. Важливо читати дітям з раннього віку.


Покажіть свої почуття, це не зашкодить — дітям потрібна турбота і показати їм, що вони потрібні, прийняті і улюблені.
Роль батька ніколи не закінчується — навіть коли ваші діти виростуть і можуть покинути будинок і створити свою сім’ю, ви будете прикладом для них. Вони попросять ради, і ви все одно будете потрібні їм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: