Як вберегтися від квартирної крадіжки

У літній час, коли ми пропадаем на дачі, днем, коли ми на роботі, обікрасти нашу квартиру можуть у будь-який час дня або ночі. Ніхто від цього не застрахований. «Обнести» наше житло можуть як частково, тобто вибивши двері, схопивши щось невелике і цінне (наприклад, телевізор або ноутбук), так і дочиста, коли ретельно підібрані ключі і крадіжка відбувається не поспішаючи, оглядаючи і виносячи всі цінні речі і гроші. Тим більше, що місця зберігання грошей в будинку у всіх однакові – в банку в коморі, під матрацом, під речами на полиці в шафі і т. д. Не тіштеся тим, що у вас супер-пупер-нова модна-міцна-надійна двері, квартирні злодії йдуть в ногу з часом і зуміють відкрити будь-який замок будь-якої складності. Таких злодіїв називають «ділові люди», вони в основному спокушаються на дорогі речі, раритет, антикваріат, величезні суми грошей і т. д. Часто такі крадіжки відбуваються на замовлення.

Ще «ділові люди» крадуть для себе, так би мовити, для підтвердження свого авторитету, забираються в будинок відомих людей і беруть докази (речі та ін), чим хваляться потім в своєму середовищі. «Кочівники» скоюють крадіжки групами в декілька чоловік, як правило, вистежуючи жертву від машини до будинку, спостерігають кілька днів за всіма її пересуваннями, обчищаючи згодом квартиру начисто. «Демони» зазвичай забираються в квартири з дахів, спускаючись по канату. Найвдаліший час – літо, коли відкриті вікна, між 4 та 5 годинами ранку, коли всі сплять міцним сном. «Сажотруси» воліють для проникнення вентиляційні люки, так вони вільно проникають в приміщення і сигналізація не спрацьовує. Якщо у вас є вікна у важкодоступних місцях і влітку вони у вас відкриті постійно, то рекомендую вам поставити на вікна автоматику, яка завдяки шпиндельному приводу буде сама закривати вікна, коли вас немає вдома.

Як захистити свій будинок від непрошених гостей? По-перше, не розповідайте всім направо і наліво про свої доходи та плани на відпустку, те ж саме попросіть не робити своїх дітей. Не залучайте домушників занадто пафосними дорогими дверима, вікнами і т. д.

Зазвичай перед тим, як обікрасти, злодії приходять в потрібну квартиру під виглядом міліції, комунальників і т. д., щоб подивитися, є що брати. Тому завжди запитуйте прізвище і просите документи, перш ніж відкрити двері. Проживаючи на першому, другому поверхах, ставте решітки, замовляйте двері тільки в перевірених фірмах, краще з подвійними замками, а ще краще поставте сигналізацію. Це самий надійний захисник, злодії не люблять зайвого шуму. Ніколи не залишайте двері відкритими навіть на хвилину, як свою вхідні, так і двері під’їзду. І вже тим більше не пускайте незнайомців в під’їзд!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: