Як вибрати бігову доріжку

Бігова доріжка – прекрасний тренажер. Біг зміцнює весь організм, серцево-судинну систему, м’язи ніг і рук. Тим не менш, не всі мають можливість бігати вранці або ввечері. У когось не вистачає часу, у когось поруч з будинком немає стадіону. Ми опустимо розмови про те, що час на підтримку власного здоров’я у кожної людини має бути достатньо, і поговоримо про цілком прийнятному вирішенні проблеми. Бігова доріжка допоможе вам пробігти кілька кілометрів, не виходячи з дому, більше того, не зрушуючи з місця. Купити бігову доріжку можна в будь-якому спортивному магазині або замовити в інтернеті, але як вибрати підходящий варіант? Як не помилитися з вибором, особливо якщо ви ніколи не користувалися таким інвентарем?

Перш за все слід знати, що вони бувають магнітними і електронними. Найдешевший варіант – магнітна. Вона відрізняється тим, що не вимагає підключення до електромережі і здатна надати вам майже повноцінну заміну. Її принцип дії чимось нагадує степлер, але при цьому практично повністю імітує реальний біг. Чому практично? Справа в тому, що магнітна доріжка встановлена під кутом, а основу для бігу є спеціальна широка смуга міцного матеріалу, яка циклічно обертається навколо «статі», при цьому сила тертя, тобто, навантаження відбувається від дії магнітів на цю смугу. Таким чином, ви можете регулювати навантаження. У магнітних доріжок може бути вбудований датчик, який вимірює температуру тіла, тиск, пульс, лічильник калорій і інші опції. Все це допоможе вам контролювати тренування. Єдина складність – ви не зможете втекти, не тримаючись за поручні, оскільки особливість конструкції передбачає постійний тиск на доріжку, а створити його можна лише нахиливши тіло.

Електронна бігова доріжка – більш дорогий, але зручний варіант. Насамперед варто звернути увагу на її розміри, адже вам доведеться ставити її в кімнаті. Професійні займають дуже багато місця, але зате дозволяють комфортно тренуватися. Основні параметри, на які варто звернути увагу – максимальна вага спортсмена, швидкість руху і наявність додаткових опцій. Природно, якщо на доріжку, призначену для спортсмена вагою в 70 кг, стане 100-кілограмовий дядько, вона просто зламається.

Швидкість руху – це параметр, який цікавить професійних сп

ортсменов. Зазвичай швидкість бігової доріжки становить 20 км на годину з можливістю регулювання в бік зменшення. При цьому прилади можуть автоматично вимірювати ваш пульс, кількість витрачених калорій, тиск і температуру. Я б порадив вам випробувати доріжку в самому магазині, щоб зрозуміти, яка зручніше особисто для вас.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: